10 Yıldır kayıp olan kadının cesedi bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında herkesi şok eden bir itiraf yaşandı. 10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer’in eşi Osman Biçer eşini öldürüp gömdüğünü itiraf etti.

10 Yıldır kayıp olan kadının cesedi bulundu

Güldane Biçer’in yakınları, 17 Eylül 2011 gününden beri kayıp olan kadının bulunması için Müge Anlı’ya başvurmuştu. Bir süredir devam eden program sırasında Biçer’in eşi Osman Biçer’in çelişkili ifadeler vermesi dikkat çekmişti.

Çelişkili ifadelerin ardından Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı Osman Biçer hakkında soruşturma başlattı. İfadesi alınan Biçer, eşini kendisinin öldürdüğünü itiraf etti.

Osman Biçer, eşi Güldane Biçer’i öldürdüğünü ve Büyükçekmece Karaağaç’ta göl kenarına gömdüğünü itiraf ederken, aynı zamanda polise gidip kayıp başvurusunda bulunduğunu söyledi. Biçer’in ifadesinde söylediği göl kenarına gidip çalışma başlatan ekipler, Güldane Biçer’e ait olduğu tahmin edilen kemik parçaları ve kıyafetlere ulaştı.

Kemik parçaları ve kıyafetler Adli Tıp Kurumu’na götürülürken, zanlı Osman Biçer gözaltına alındı. Şüphelinin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar