19 Yıl Sonra AK Parti Koltuğu İyi Partiye Kaptırdı…

Köylere Hizmet Götürme birliği seçiminde Büyük bir şok yaşanarak Ak Parti, İyi Partili İsmail Çavuş 'a koltuğu kaptırdı.

19 Yıl Sonra AK Parti Koltuğu İyi Partiye Kaptırdı…

19 Yıl Sonra AK Parti Koltuğu İyi Partiye Kaptırdı…
Köylere Hizmet Götürme birliği seçiminde Büyük bir şok yaşanarak Ak Parti, İyi Partili İsmail Çavuş ‘a koltuğu kaptırdı.
Özel idare Hizmet binası Araç parkında yapılan seçime Uşak Valisi Funda Kocabıyık’ında katıldığı program açılış yoklamanın ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra ,
Vali Funda Kocabıyık Meclis Üyeleri ve Muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada bildiğiniz üzere merkez köylere hizmet götürme birliğinin 2021 yılı 1. olağan toplantısını gerçekleştirmek için bir araya geldik dedi ve köylere hizmet götürme birliğinin 2020 yılı faaliyetlerinden bahsetti ve yeni seçilecek üyelere de başarılar diledi sonrasında alandan ayrıldı .
Daha sonra seçimlere geçildi ve seçim sonrasında Ak Parti den Mehmet Arslan İyi Partiden de İsmail Çavuş muhtarlardan ise de Çamyazı köyü muhtarı İsmet Ünsarı Karakuyu Muhtarı Ferhat Filiz üye olarak seçildiler .
Seçim bir diğer can alıcı noktası ise Ak Parti İlk kez koltuk kaybetti ve bu koltuk kaybetmesinin nedeni ise de muhtarlar arasındaki konuşulanlardan bahsedecek olursak İlk Olarak Meclis Başkanının tavır ve tutumu diğer konu ise artık köylere hizmetleri gidememesi gitse bile de yandaş muhtarlara daha çok hizmet gittiği diğerlerine ise de ayrılan bütçe de veya yatırımlarda hep kısıtlamaya gidilmesi söylentileri dolaşmakta .
Ayrıca bu seçimde gösteriyor ki artık Ak Parti hükümeti büyük ölçüde kayıplara başladı bunun bir göstergesi olarak da köylere hizmet götürme birliği seçiminde koltuğu İYİ Partiye kaptırması gösteriyor .Ak parti il başkanı Fahrettin Tuğrul unda bu kayıp nedeni ile bir araştırma komisyonu kuracağı ve bu kaybın nedeni ve nasıl bu oy kaybının geri kazanılması ve de eğer ki sorumlu var ise de bunun hesabının sorulacağı özellikle bir baskın seçim olursa bu sonucun sandığa yansımaması için hareket geçtiği öğrenildi

Paylaş:

19 Yıl Sonra AK Parti Koltuğu İyi Partiye Kaptırdı…” için bir yorum yapıldı

  1. Araştırma Komisyonu kurmasına gerek yok.Herşey ortada eğer gerçekten bu sonucun ve yapılacak seçimlerde kaybetme ihtimallerinin sebeplerini 18 aydır görüşmediği ben 18 dakikada anlatıvereyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar