2.5 Milyonluk Yatırım ile Koçarlı Sporun Merkezi Olacak

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan'ın; "Gençlerimiz için daha sağlıklı ve yaşanılabilir bir Koçarlı" hedefi ile çalışmalarına hız kesmeden devam eden belediye ekipleri, şimdilerde 2.5 milyon Liralık spor tesislerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Projeler kapsamında yer alan halı saha, tenis kordu ve tribünlerin ihalesi gerçekleşti.

2.5 Milyonluk Yatırım ile Koçarlı Sporun Merkezi Olacak

Koçarlı Belediyesi spor alanlarında yaptığı yatırım girişimleri ile de adından söz ettiriyor. İlçe Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın girişimleri ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan talep edilen yatırımlar için ilk etapta 2.5 milyon Liralık yatırımın ihalesi gerçekleştirildi.

Müjdeyi Başkan Kaplan Verdi

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın İlçesi Koçarlı için Gençlik ve Spor Bakanlığından talep ettiği spor yatırımları ile ilgili ilk etap yatırımlarını kapsayan yaklaşık 2.5 Milyonluk; 1 Adet Açık Halı Saha, 1 Adet Kapalı Halı Saha, Tenis Kortu, Portatif Tribün, Futbol sahası çevre düzenlemesi ve yürüyüş yolu işi ihalesi bugün gerçekleştirildi. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ihale ile ilgili müjdeyi Başkan Kaplan Sosyal Medya hesabından vatandaşlara duyurdu.

Kaplan: “Hayallerimizi Gerçekleştiriyoruz”

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bugün gerçekleştirilen ihaleyi sosyal medya hesabında duyuran Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. “Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarmak ve geleceğe daha güçlü hazırlamak amacıyla spor alanında yatırımlar yapmayı planlıyorduk. Bu hayallerimizi ilgili bakanlığımıza ve çeşitli birimlere aktardık. Gençlik ve Spor Bakanlığımızdan ilçemiz adına talep ettiğimiz Spor yatırımları ile ilgili İlk etapta ayrılan 2.5 Milyonluk ödeneğin müjdesini MKYK üyemiz AK Parti Aydın Milletvekilimiz Sayın Metin Yavuz ile duyurmuştuk. Yapılacak yatırımlar ile ilgili ihale bugün gerçekleşti. Gerçekleşen projeler arasında 1 Adet Açık Halı Saha, 1 Adet Kapalı Halı Saha, Tenis Kortu, Portatif Tribün, Futbol sahası çevre düzenlemesi ve yürüyüş yolu yer alıyor. Yaklaşık bir ay sonra çalışmalar başlayacak” dedi.

Kaplan: “Koçarlı’ya Ne Yapsak Az!”

Proje kapsamında gerekli bürokraside kendilerini yalnız bırakmayan Gençlik ve Spor Bakanlığı ile AK Parti teşkilatına da teşekkür eden Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan konuşmasına şöyle devam etti: “Desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti Aydın Milletvekillerimiz, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Cenap Fillikçioğlu ve yetkili personele şahsım ve vatandaşlarım adına teşekkür ediyorum. Koçarlı’ya ne yapsak azdır. Koçarlı’ya ne yapsak yakışır” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar