26 Şubat Cuma BİM aktüel kataloğunda hangi ürünler var?

26 Şubat 2021 Cuma BİM aktüel kataloğu ürünleri bu hafta 3 sayfa olarak yayımlandı. Haftada iki kez yayınlanan kataloğun bu sayısında yine, hangi indirimli ürünlerin kaç liradan satışa sunulacağı bilgisi paylaşılıyor. Bu hafta BİM aktüel ürünler kataloğu içerisinde neler olduğunun detayı haberimizde...

26 Şubat Cuma BİM aktüel kataloğunda hangi ürünler var?

Her hafta BİM mağazalarında satışa çıkacak olan aktüel ürünler Salı ve Cuma günleri yayınlamlanmaya devam ediyor. Kısa süre önce pandemi nedeniyle Cuma ürünlerini Çarşamba satışa çıkaran mağazalar zinciri, son olarak yine Cuma gününne dönme kararı almıştı. Peki, bu haftanın merakla beklenen o ürünleri neler?

Ürün kataloğunun ilk sayfasında TV, cam ankastre set, şarjlı kablosuz dikey süpürge, dijital yazı tahtası, karnıyarık tenceresi, mini tost makinesi, çeşitli oyuncaklar ve saklama kapları bulunuyor. İkinci sayfada akıllı çocuk saati, ahşap çocuk yazı tahtası, mama sandalyesi, 2’li emzik, su kovası, küvet ve file seti, cam biberon, mama önlüğü, lazımlık gibi bebek ürünleri bulunuyor. Üçüncü ve son sayfada ise bebek nevresim takımı, bebek yastığı, anne yanı bebek yatağı, reflü yatağı, bebek yorganı, pamuklu battaniye, 5’li organik hastane çıkışı, anne-bebek bakım çantası, kundak havlusu, kolsuz uyku tulumu, figürlü yelek, ağız mendili ve cırtlı ayakkabı gibi ürünler bulmak mümkün.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar