ACARLAR’DA KARANTİNAYA ALINAN AİLELERE DESTEK OLUNUYOR

ACARLAR’DA KARANTİNAYA ALINAN AİLELERE DESTEK OLUNUYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi, bir taraftan korona virüs salgınına karşı önlemlerine devam ederken bir taraftan da salgından etkilenen ailelerin yanında yer alıyor. Büyükşehir Belediyesi, İncirliova’nın Acarlar Mahallesi’nde korona virüs görüldüğü için karantina altına alınan ailelerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Korona virüs salgını Türkiye’de görülmeden çok önce Aydın’da salgına karşı önlemler almaya başlayan Aydın Büyükşehir Belediyesi aynı duyarlılığı salgından etkilenen ailelere de gösteriyor. Sokağa çıkmaları yasaklanan 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını sosyal belediyeciliği tam anlamında uygulayarak yerine getiren Büyükşehir Belediyesi, şimdi de korona virüs salgınından etkilenen Acarlar’da aynı çalışmayı yürütüyor.

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU: “VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Aydın’da desteğe ihtiyacı olan her eve ulaştıklarını ve ailelerin ihtiyaçlarını yerine getirdiklerini belirten Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, “Vatandaşlarımızın sağlığı en önem verdiğimiz konu. Umuyoruz ki Acarlar’da da bu karantina sürecini bir olumsuzluk yaşanmadan atlatacağız. Şimdiye kadar olduğu gibi karantina süresince de Aydın Büyükşehir Belediyesi vatandaşlarımızın yanında yer almaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar