Afyon’a Vivense’nin en büyük mağazası açılıyor

Ev ve yaşam alanlarına ilham verici, yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışını getiren Vivense, 70’den fazla showroomu ve satış noktasına bir yenisini daha ekliyor! Seçilmiş ürünleri, özel koleksiyonları ve iç mimarlık hizmeti ile güzel evler tasarlamak üzere eşsiz bir deneyim sunan Vivense, ilk büyük metrekareli showroomunu Afyon’da açıyor.

Afyon’a Vivense’nin en büyük mağazası açılıyor
İLK KEZ YERİNDE SATIŞ UYGULAMASI AFYON SHOWROOM’DA YAPILACAK

1.500 metrekarelik alana yayılan Afyon Showroom; Vivense Kids Koleksiyonu, dekorasyon ürünleri, uyku grubu, ev tekstili ve sofra ürünleri ile genişleyen ürün skalasını, 40 farklı tematik alanda müşterileriyle buluşturuyor. İlk kez Afyon Showroomda başlatılan yerinde satış uygulamasıyla, nakliye gerektiren büyük mobilyalar haricindeki tüm ürün grupları, showroomdan paketlenip satın alınabiliyor. İlerleyen dönemlerde ise Vivense, yerinde satış uygulamasını tüm showroomlarında hayata geçirmeye hazırlanıyor.

ÇOK ÇEŞİTLİ ÜRÜN SEÇKİSİ

Ev tekstili, sofra grubu ve ev aksesuar ürünlerine geniş yer verilen Afyon Showroom’da, farklı stilde ve çizgide hikayesi olan tasarımlar bulunuyor. Konforlu ve mutlu bir uyku deneyimi için tasarlanan Luna by Vivense yatak ailesine de showroomda büyük bir alan ayrılırken; Vivense Collection’ın Kids seçkisinden 6 farklı serisi sergileniyor. Bunun yanı sıra, kendi yaşam stillerine ve ihtiyaçlarına uygun doğru kumaşı arayanlar için düşünülmüş Vivense Exclusive Kumaş Koleksiyonu, farklı doku, renk ve desenleriyle Afyon Showroomda da yer alıyor.

TOUCH İÇ MİMARLIK OFİSİ DE HİZMETTE

Geniş ürün seçkisiyle beraber, Touch İç Mimarlık ofislerinin yer aldığı Afyon Showroomda, Vivense’nin uzman iç mimar ekibi evini yenilemek isteyenlere birebir danışmanlık ve proje hizmeti veriyor.

VİVENSE HAKKINDA

Vivense, seçilmiş ürünleri ve iç mimarlık hizmeti ile güzel evler yaratmak için eşsiz bir deneyim sunuyor. Ev ve yaşam alanında ilham verici, yenilikçi ve profesyonel bir marka olarak, müşterilerine vivense.com e-ticaret platformu ve 70’den fazla showroom ve satış noktasındaki geniş iç mimar ekibiyle hizmet veriyor. Vivense, müşterilerinin tüm alışveriş ve teslimat sürecini sahiplenerek, 12 ildeki montajlı teslimat ekipleri ve Türkiye’ye yayılmış mobilya taşıma ağını, kendi geliştirdiği teknoloji üzerinden yönetiyor. Vivense kültürel mirasa, insanlığa ve çevreye saygı duyarak daha güzel bir gelecek hayal ediyor.

Vivense, geniş iç mimar ekibiyle İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Afyon, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Karaman, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Yalova ve Zonguldak’taki showroomlarının yanı sıra, yurt dışında açtığı ilk showroomuyla Londra’da da hizmet veriyor.

Daha fazla bilgi için: www.vivense.com

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar