Afyon’da dövülen çiğ köfteci yaşananları anlattı

Afyonkarahisar’da verdiği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle Gurur Şenel tarafından darp edilen Yılmaz Koç, yaşadıklarını anlattı. Koç, Şenel'in tutuklanmasıyla adaletin yerini bulduğunu söyledi.

Afyon’da dövülen çiğ köfteci yaşananları anlattı

Afyonkarahisar’da çiğköftecide çalışan 20 yaşındaki Yılmaz Koç, verdiği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle Gurur Şenel adlı şahıs tarafından darp edilmişti. Koç yaptığı açıklamada, Şenel’in tutuklanmasıyla adaletin yerini bulduğunu söyledi.

Olay, 23 Şubat Salı günü Afyonkarahisar’daki İstiklal Mahallesi’ndeki çiğ köfteci dükkanında meydana geldi. Alkollü olduğu öne sürülen Gurur Şenel, acısız istediği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle saldırdığı iş yeri çalışanı Yılmaz Koç’a elindeki çiğ köfte dürümünü fırlatıp, saldırdı. Küfürler eden Gurur Şenel, Koç’a yumruklar savurdu. İş yerinin güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili polis, Yılmaz Koç’u yumruklayan Gurur Şenel’i yakalayıp, gözaltına aldı. Önce serbest bırakılan Gurur Şenel, daha sonra yeniden gözaltına alındı.

Olaydan bir gün sonra ise çiğ köfteci bu kez Gurur Şenel’in kardeşi Hüseyin Şenel tarafından hedef alındı. Önce elindeki içki şişesini fırlattığı iş yerinin camını tekmeleyen Hüseyin Şenel, ardından da dükkanın önündeki sehpayı fırlatarak, camı kırdı. Dükkan önünde duran motosiklete de tekme atarak zarar veren Hüseyin Şenel, olay yerinden kaçtı. Hüseyin Şenel daha sonra polisin çalışması sonucu yakalanarak gözaltına alındı. Gurur Şenel ve kardeşi Hüseyin Şenel işlemlerinin ardından sevk edildikleri mahkemece tutuklandı.

TEKRAR İŞİMİN BAŞINA DÖNECEĞİM

Olayda darbedilen, küfür ve hakaretlere maruz kalan Yılmaz Koç, iki kardeşin tutuklanmasının ardından gazetecilere açıklamada bulundu. Vali Gökmen Çiçek, emniyet müdürlüğü ve savcılığa teşekkür eden Yılmaz Koç; “Adalet yerin buldu. Bu süreçte Valimiz Gökmen Çiçek, Emniyet Müdürümüz, Savcılık hepsi yanımızdaydı. Hepsine çok çok teşekkürler ederim. Bundan sonra bir izin kullandıktan sonra tekrar işimin başına döneceğim. Sonra üniversiteler açıldığında okuluma gideceğim” ifadelerini kullandı.

Yılmaz Koç yaptığı açıklamada tutuklanan Gurur Şenel’le daha önce tanışmadıklarını, dükkana geldiğinde bu olayın yaşandığını aktardı.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar