Afyon’da dövülen çiğ köftecinin dükkanına saldırdılar

Afyonkarahisar’da, sipariş ettiği çiğ köftenin ‘acılı’ olduğunu ileri sürerek, işyeri çalışanını darp eden şüphelinin yakını, çiğ köftecinin dükkanına saldırdı.

Afyon’da dövülen çiğ köftecinin dükkanına saldırdılar

Olay Afyonkarahisar’da bulunan İstiklal Mahallesi’nde bulunan bir çiğ köftecide yaşanmıştı. Çiğ köftesinin acılı olduğunu öne süren G.Ş., iş yeri çalışanını darp etmişti. Dün gece saatlerinde çiğ köfteci dükkanının önüne otomobille arkadaşlarıyla gelen ve G.Ş.’nin yakını olduğu öğrenilen bir saldırgan da iş yerinin güvenlik kamerasına ardından kapıya içki şişesi fırlattı.

İşyeri çalışanına küfürler eden saldırgan, dükkanın camı kırılmayınca bu sefer de cama sehpa attı. İşyerinin camını kıran şüpheli, daha sonra işyeri önündeki motosikleti tekmeleyerek zarar verdi.

BENİM SUÇUM NE?”

Çiğköftecideki çalışan ise saldırgana “Abi ben ne yaptım, benim suçum ne” diye karşılık verdi. Personeli dışarı çağıran saldırganı, daha sonra arkadaşları dükkanın önünden zorla uzaklaştırdı. Olayın ardından iş yeri çalışanı 155’i arayarak yardım istedi.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. İşyerine yapılan saldırı anı ise güvenlik kamerasınca kaydedildi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar