AK Parti Denizli İl Kadın Kolları 23 Nisan’ı Video Konferansla Kutladı!

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101’inci kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm Türkiye’de kısıtlamalar çerçevesinde evlerde kutlandı. AK Parti Denizli İl Kadın Kolları tarafından 23 Nisan kapsamında video konferans ile kutlama etkinliği gerçekleştirildi.

AK Parti Denizli İl Kadın Kolları 23 Nisan’ı Video Konferansla Kutladı!

Türkiye’nin dört bir yanında kısıtlamalar çerçevesinde evlerde kutlanan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 101’inci kuruluş yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında AK Parti Denizli İl Kolları Başkanlığı tarafından bir etkinlik düzenlendi. AK Parti Denizli İl Kadın Kolları Başkanı Feride Kabadayılar ve ilçe kadın kolları başkanları başta olmak üzere, kadın kolları üyeleri çocuklarıyla birlikte video konferans yöntemi ile 23 Nisan’ı birlikte kutladı. Çocuklar şiirler okudu ve 23 Nisan şarkıları söyledi. 23 Nisan coşkusu pandemi tedbirleri kapsamında evlerde yaşadıklarını söyleyen Başkan Kabadayılar kutlama etkinliğine katılan tüm kadınlara teşekkür etti. Başkan Kabadayılar tüm çocukların bayramını kutladı.

Video konferans yöntemiyle bayramlarını kutlayan çocuklar da çok mutlu olduklarını dile getirirken, kadın kolları üyeleri düzenlenen etkinlik nedeniyle Başkan Kabadayılar’a teşekkür etti.

 

 

 

 

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar