AK Parti İlçe Kongrelerine Babadağ’dan Start Verdi

AK Parti İlçe Kongrelerine Babadağ’dan Start Verdi

AK Parti’nin Denizli’de ilçe kongreleri Babadağ ilçesinden başladı. Mevcut İlçe Başkanı Suat Kaçamaz yeniden ilçe başkanı oldu.

AK Parti Denizli’de kongre heyecanı başladı. Babadağ’da start alan kongre ilçenin Sosyal Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi. Kongreye; AK Parti Grup Başkanvekili Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, AK Parti Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, ilçe belediye başkanları, AK Parti ilçe başkanları, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile partililer katıldı.

Suat Kaçamaz Yeniden Başkan Seçildi

Kongrede divan başkanlığını AK Parti Denizli Eski Milletvekili Mehmet Yüksel gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından seçime geçildi. 384 delege sandık başına gitti. Seçim sonucunda mevcut başkan ve ilçe başkan adayı Suat Kaçamaz yeniden AK Parti Babadağ İlçe Başkanı oldu.

“DAVAMIZA GÖNÜL VEREN HERKESİ KONGRELERİMİZE BEKLİYORUZ”

Kongreye dair açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, “İlçe kongrelerimizin ilkini Babadağ’da gerçekleştiriyoruz. Her haftasonu ilçelerimizde kongrelerimiz devam edecek. Davamıza gönül veren tüm partililerimizi kongrelerimize, heyecanımıza, coşkumuza ortak olmaya bekliyoruz”dedi.

“BABADAĞ’A SANAYİ SİTESİ KAZANDIRMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

AK Parti Babadağ İlçe Başkanı Suat Kaçamaz ise”AK Parti ilçe kongrelerimizi Babadağımızda başlatıyoruz. Kongreler bizim düğünümüz. Heyecanımıza ortak olan herkese çok teşekkür ederim. Babadağ’da çalışmalarımıza devam edeceğiz. Önceliğimiz sanayi sitesinin kurulması, ilçemize kazandırılması. Babadağ için oldukça önemli bir proje. Projenin hayata geçirilmesi için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

YÖNETİM KURULU

1-Uğur Yıldırım

2-Kenan Yüksekkaya

3-Şenol Çimentepe

4-Seyhan Keskin

5-Hatice Ay

6-Yaşar Yılmaz

7-Halil Cindemir

8-Mustafa Özcan

9-Mustafa Güneş

10-Osman Yünük

İL DELEGELERİ

1-Suat Kaçmaz

2-Ali Helvacı

3-Salim Demirezen

4-Osman Kocaayan

5-Uğur Yıldırım

6-Fatih Karakurt

7-Yunus Aylakçı

8-Fatma Erdoğan

9-Nazmi Aytar

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar