AKP 7. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleşti!

AKP 7. Olağan İlçe Kongresi gerçekleşti. Kongrede Ak Parti Balçova İlçe Başkanı Berkan Yıldızhan da açıklamalarda bulundu. Kongre kapsamında yapılan açıklamaların detayları haberimizin devamında...

AKP 7. Olağan İlçe Kongresi Gerçekleşti!

AKP 7. OLAĞAN İLÇE KONGRE sinde konuşan Ak Parti Balçova İlçe Başkanı Berkan Yıldızhan,

Saygıdeğer Divan, Sayın Bakanım, Sayın Genel Başkan Yardımcım, Sayın İl Başkanım, Sayın Milletvekillerim, Sayın İl Başkan Yardımcılarım çok kıymetli ilçe başkanı arkadaşlarım, Sayın Kaymakamım, kıymetli ilçe delegelerimiz, saygıdeğer ilçe bürokratlarımız, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı ve Yönetimi, kıymetli mahalle muhtarlarımız, sayın İlçe Ana Kademe Yürütme ve Yönetim Kurulu üyelerim, kıymetli Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarım ve Yönetimleri, çok değerli meclis üyesi arkadaşlarım, Teşkilatımızın mihenk taşı olan değerli mahalle başkanlarım, Sayın Eski İlçe Başkanlarım ve Yönetimleri, partimizin çok değerli kurucuları ve en kıymetlisi olan siz değerli Balçova teşilatım 7. Olağan İlçe Kongremize hoş geldiniz, şeref verdiniz…

‘İNANDIĞIN YOLDA YÜRÜ’ SLOGANI YOLA İLE ÇIKTIĞIMIZ 7. OLAĞAN KONGRE SÜRECİMİZİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI YÜCE MEVLAM’DAN DİLİYORUM.

Kuruluşundan bugüne kadar partimizin teşkilat kademelerinde görev almış, hizmet etmiş, katkı sağlamış, gönül vermiş tüm teşkiltat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyor, ahirete irtihal etmiş olanlara da Rabbimden rahmet niyaz ediyorum.

DEĞERLİ YOL ARKADAŞLARIM, KIYMETLİ KATILIMCILAR;

“İNANDIĞI YOLDA YÜRÜ” Sloganımızın çok derin bir manası var.

Bizler AK PARTİ ailesi olarak 19 yıldır elhamdulillah inandığımız yolda yürüyor, ülkemize değer katıyoruz.

Kerameti ütopik sloganlarında saklı, kendi dahil her şeye muhalefet olan partilerin tüm engelleme çabalarına rağmen, milletimize hizmet etme noktasından bir milim sapmıyoruz.

Günümüzde bazı partilerin rüyalarında yer alsa da, artık eski Türkiye yok. Her sektörde Türkiye’yi öncü hale getirmiş ve çıtayı daima daha yukarıya çıkarmaya kararlı bir AK PARTİ kadrosu vardır.

Yıllardır hayali bile kurulamayan projelerle, Türkiye’ye altın çağını yaşatan, gerek yerli ve milli otomobil, gerek Kanal İstanbul, gerek Yerli ve Milli Savunma Sanayi, gerek Sosyal Konut Projeleri, köprü ve otoyollarla ve daha sayısız nice projelerle halkımızın refah seviyesini yükselten, gündemi belirlenen değil, gündemi belirleyen bir ülke konumuna getiren bir lidere sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz…

Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, Türkiye olarak Akdeniz’de, Ege’de ve Karadeniz’de hakkımız olan her ne varsa hepsini alacağız. Allah’ın izniyle enerji alanındaki atılımlarla bu yüzyıl Türkiye’nin yüzyılı olacak.

DEĞERLİ YOL ARKADAŞLARIM, KIYMETLİ KATILIMCILAR;

Biz inandığımız yolda büyük bir heyecanla yürürken Balçova Belediyesi de büyük bir monotonlukla yerinde saymaya, proje üretmemeye, ilçeye değer katmamaya devam ediyor.

Babadan oğula geçen hanedanlık sistemi, Balçova’da yerini kocadan hanıma bırakmış durumda.

Her defasında demokrasiden dem vuranları özellikle Balçova’ya davet ediyorum. Gelin de demokrasi anlayışının ne olduğunu Balçova Belediyesi’nden öğrenin! Ondan sonra felsefe yapmaya devam edersiniz.

Hizmet mi? Olmayan şeyi konuşmaya bile gerek yok. Ağırladık-uğurladık, çiçek böcek belediyeciliğini, vizyonsuzluğu ilke edinen ufuksuz ve lüzumsuz yöneticilere AK Belediyecilik anlayışını örnek almalarını tavsiye ediyorum.

DEĞERLİ YOL ARKADAŞLARIM, KIYMETLİ KATILIMCILAR;

Bizleri, tek vazifemizi Hakk’a ve halka hizmet olarak görüyoruz. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ın liderliği ve talimatları doğrultusunda, 2023’e giden süreçte inandığımız büyük ve güçlü Türkiye yolunda hep birlikte yürüyecek, inşallah 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ülkemizi hep birlikte taşıyacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle; davamıza ve milletimize hizmet aracı olarak gördüğümüz siyasetimiz ve onun Balçova’daki çatısı olarak kabul ettiğimiz kongremizin; Teşkilatımız, partimiz, şehrimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını Rabbim’den niyaz ediyor, hepinizi en kalbi duygularımla, saygıyla selamlıyor Allah’a emanet ediyorum, sağlıkla kalın…

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar