Alben Kardeşler  Sinema ile Dönüyorlar

983’ten bu yana başta tiyatro olmak üzere görsel ve gösteri sanatları alanlarında faaliyet gösteren Serkan, Sercan, Serhan Alben 4 yıllık aranın ardından geri dönüyorlar.

Alben Kardeşler  Sinema ile Dönüyorlar

Yeni çekilecek olan Sinama filminin İstanbul,Trakya Ege bölgesi ve Kırkağaç İlçemizde de çekilmesi bekleniyor. Sercan Alben sinama filminin çekimlerinde uygun olursa Kırkağaç’tada bazı bölümlerini çekebileceklerini söylemesi üzerine ilçenin de güzel bir reklamı olması bekleniyor.

1983’ten bu yana başta tiyatro olmak üzere görsel ve gösteri sanatları alanlarında faaliyet gösteren Serkan, Sercan, Serhan Alben 4 yıllık aranın ardından geri dönüyorlar. 1000 Medya, Tiyatro Laboratuvarı, Baykuş Sanat Merkezi, İstanbul Gökkuşağı Tiyatrosu ve N10 TV gibi şirketleri ile 35 yıldır birçok sanat kolunda hizmet veren Albenler, 4 yıllık aranın ardından tüm şirketlerini de yeni kurulan ve çatı şirketleri olan ALBEN KÜLTÜR SANAT DİJİTAL adı altında toplayarak izleyenlerine ve sevenlerine yeniden merhaba demeye hazırlanıyor. ALBEN KÜLTÜR SANAT olarak yeniden yapılanan kurumun ilk projesi Eylül ayından bu yana çalışmalarına başlanan bir sinema filmi. Birçok ünlü oyuncunun konuk oyuncu olarak yer alacağı filmin ana kadrosu Türkiye’de de hızla yayılan, dünyada artık meslek olarak görülen yayıncılardan (fenomen ) oluşuyor. “CANLI YAYIN” adı ile sinemaseverlerle buluşacak olan film, yayıncıların gerçek hayat hikâyelerinden esinlenerek senaryolaştırılmış dram komedi türünde bir eser olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Şubat 2021 olarak belirlenen vizyon tarihi için, içinde bulunduğumuz pandemi süreci de göz önüne alınarak proje sonrası 6 haftalık bir çekim programı planlanmış. Ortalama 60 kişilik oyuncu kadrosu ile beyaz perdeye çıkacak filmin danışmanlığını ünlü yönetmen Biray Dalkıran, yönetmenliğini Serkan Alben’in yapacağı filmin yapımcılığını ise yayın platformlarından aşina olduğumuz Mustili Ajans ve AKS adına Sercan Alben yapıyor.

HABER:ERHAN ÇELİK/MANİSA

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar