Alıcık, Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini Ziyaret Etti

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Dursun Öztunç ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Alıcık, Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini Ziyaret Etti

Başkan Alıcık, ziyarette  Başkan Öztunç ve Yönetim Kuurlu üyelerinden Nazilli esnafının durumu ile ilgili bilgi aldı.

Pandemi döneminde de esnafın yanında olduklarını ifade eden Başkan Alıcık,  sorunların çözümü için her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Alıcık’a teşekkür eden  Kooperatif Başkanı Dursun Öztunç, “Dün Nazilli Belediye Başkanımız Sayın Kürşat Engin özcan ziyaret ederek yanımızda olduğunu , her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi. Bugün ise önceki dönem Nazilli Belediye başkanımız , şimdiki MHP Aydın  İl Başkanımız, Sayın haluk Alıcık, ziayeret ederek bizleri onurlandırdı” dedi.

“Pandemi dolayısıyla yaklaşık 40 milyon lira gibi bir para verdik

Esnafa verilen kredilerle ilgili hiçbir problem olmadığının altını çizen Öztunç; ” Daha önce de belirttiğimiz gibi kredi ödemelerinde bir sıkıntımız yok. Kimseye özel bir durum yok eğerki  buradan kredi almayı hak ettiyse kredi vermek zorundayız  ama bazı dosyalarımızın sicilleriyle ilgili sıkıntılar oluyor bunu malumunuz biz de aşamıyoruz.Arada sırada yüzde bir de olsa olumsuz dosyalarımız oluyor. Bu durumda da kurum olarak yapabileceğimiz hiçbir şey.elimizden gelse herkese kredi vermek için mücadelemizi yapıyoruz. Pandemi dolayısıyla yaklasık 40 milyon lira gibi bir para verdik. O kadar hızlı bir çalışmamız var ki dün dosyasını vermiş bu gün kredisini onaylattırmışız.Eğer aksaklıklar olursa mutlaka üyemizin ya ipoteği ile ilgili ya da başka problemlerin giderilmesiyle ilgili ama biz Allah’ın izni ile en geç iki iş günü içerisinde cevap veriyoruz.Hiç bir sıkıntımız yok” şeklinde konuştu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar