ALPİN GARDEN RESTAURANT ÇAMELİ’DE AÇILDI

ALPİN GARDEN RESTAURANT ÇAMELİ’DE AÇILDI

Son yıllarda değişen ve gelişen yüzüne uygun işyerleri açılmaya başlanan Çameli’de restaurant zincirine yeni bir halka daha eklendi. Alpin Garden Restaurant Elmalı Mahallesi’nde hizmete açıldı.

Çameli’nin değişen ve gelişen yüzüne uygun, şık dekorasyonu ve eşsiz lezzetleriyle dikkat çekecek Alpin Garden Restaurant, Denizli’nin Çameli İlçesi Elmalı Mahallesi’nde hizmete açıldı. İşletmeci Fatih Maden’e ait Alpin Garden Restaurant’ın açılış törenine; Çameli Kaymakamı Didem Dinç Özay, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli Garnizon Komutanı Hamza Çil,  AK Parti Çameli İlçe Başkanı Cengiz Yılmaz ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta restaurant hakkında bilgi veren İşletme Sahibi Fatih Maden, “İlçemize restaurantımızı kazandırmış olmanının mutluluğunu yaşıyoruz. Herkesi işletmemize bekliyoruz” dedi.

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, işletmenin Çameli’ye ve Denizli’ye hayırlı olmasını diledi, işletme sahibine bol ve bereketli kazanç temennisinde bulundu. Başkan Arslan; “İlçemizde balığından, tavuğundan, Leğen Böreği’ne eşsiz lezzetler, Çameli’nin damak tadı, lezzet kültürü güzel bir mekan ile buluşturulmuş ve ilçemize kazandırıldı. Herkesi ilçemize, yeni açılan restauranta davet edelim. Hayırlı, uğurlu ve bereketli olsun” dedi.

Açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi, ardından işletme gezildi. Alpin Garden Restaurant katılımcılardan tam not aldı

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar