ALTAN ERKEKLİ VE VEYSEL DİKER DENİZLİ’YE GELİYOR!

ALTAN ERKEKLİ VE VEYSEL DİKER DENİZLİ’YE GELİYOR!

Normalleşme sürecinde tiyatronun kapıları “Şifa Niyetine” ile açıyor. İki usta oyuncu Altan Erkekli ve Veysel Diker’i Denizli’ye getirecek olan sahne gösterisi 11 Temmuz’da Denizli Açık Hava Tiyatrosu’nda düzenlenecek.

Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle geçici süreliğine kapatılan sinema, tiyatro ve gösteri merkezleri 1 Temmuz itibariyle tekrar faaliyete geçeceği duyurulmuştu.

Aydın Yapım Organizasyon uzun aradan sonra tekrar sanatın canlanacağı sahnelere iddialı bir giriş yapacak.  Şifa Niyetine oyunu ile Denizlilerle iki usta oyuncu Altan Erkekli ve Veysel Diker’i buluşturacak olan Aydın Yapım Organizasyon, vatandaşların sağlığını riske atmamak için titiz bir çalışma izleyeceklerini duyurdu.

“ŞİFA NİYETİNE” TİYATRO OYUNU NE ZAMAN?

Günden güne dünyanın tükettiği insana “Şifa Niyetine” bir sahne gösterisi olacağını aktaran Zeytindalı Yapım’ın kurucusu Nejmi Aykar, Aydın Yapım Organizasyon adına açıklamada bulundu. Aykar, “  11 Temmuz Cumartesi günü, saat 21.00’de Denizli Açık Hava Tiyatrosu’nda organize ettiğimiz Şifa Niyetine isimli oyuna tüm Denizli halkını davet ediyoruz. Usta oyuncular Altan Erkekli ve Veysel Diker’in sahne alacağı oyun  “Müzikten Beri; Sözden Öte” diye özetlenebilecek süreci anlatacak. Söz’de Altan Erkekli kendi yaşam hikayelerini anlatacak. Müzik’te Veysel Diker sevdiği türkülerini piyano, keman, kontrabas, gitar, perküsyondan oluşan orkestrası eşliğinde seslendirecek. Pandemi sürecinde bizlerde oluşan stresin ardından herkese şifa gibi geleceğine eminim” dedi.

KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİ DİKKAT EDİLECEK

Koronavirüs salgınına karşı alanın hijyen içinde olacağının altını çizen Aykar, “ Salgın için gereken önlemler sağlanacak. Etkinliğimize girişte ateş ölçümü yapılacak ve maskesiz izleyicilerimiz içeriye alınmayacak. Oturma düzeni yeniden şekillendirildi. Bir koltuk dolu, bir koltuk boş olarak oturulacak” diye konuştu.

BİLET İLE İLGİLİ BİLGİ

Bilet fiyatları ile satış noktalarını açıklayan Aykar, “Bilet fiyatları 80 lira, 70 lira ve 60 lira olarak belirlendi. Grup halinde gelen vatandaşlarımız olursa indirim sağlayacağız. Bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 0533 194 19 63 numaralı telefondan sorularını iletebilirler. Biletlerimize Pauzza Pizza, Waffle Akın, Baykuş Kafe ve Babıl Cafeden ulaşabilirler” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar