Ambrosia Turkey, ‘Türkiye Altın Marka Ödülü’nü Aldı

Ambrosia Turkey, İstanbul’da bir otelde bu yıl 5’incisi düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri töreninde “Yılın Kalite Ödülü”nün sahibi oldu.

Ambrosia Turkey, ‘Türkiye Altın Marka Ödülü’nü Aldı

Manisa ili Saruhanlı İlçesi’nde bir asıra yakın tarımla uğraşan Yılmaz ailesi 1998 yılında Cafer Yılmaz tarafından ağırlığı zeytinciliğe verdi ve zeytin bahçelerini büyüttü. Antik mitolojide ‘’tanrıların yiyeceği, içeceği ve sonsuz hayat ‘’ anlamına gelen Ambrosia Turkey markasını piyasaya sürdü. Marka, İstanbul’da bir otelde bu yıl 5’incisi düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri töreninde “Yılın Kalite Ödülü”nün sahibi oldu.

Ödül törenine katılan Ambrosia Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Yılmaz, ödülünü sanatçı Kadir Çöpdemir’in elinden aldı. İzmir’in ünlü iş adamlarından galerici Onur Yılmaz ve Ziraat Mühendisi Nurdan Büncü de geceye eşlik etti.

“GURURLU VE MUTLUYUZ”

Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Yılmaz tören ile ilgili Ege TV’ye açıklamalarda da bulundu. Yılmaz, açıklamasında Türkiye Altın Marka Ödülleri’nin çok önemli olduğunu ve bu kadar önemli bir organizasyonda “Yılın Kalite Ödülü” nü almaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyduklarını dile getirdi. Kendilerine bu ödülü layık gören herkese teşekkür etti.

Ziraat Mühendisi Nurdan Büncü de “Yılın Kalite Ödülü” ne layık görülen işletmenin Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz’ı tebrik etti.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar