Asel Bebek’e Nefes Olabilmek İçin Kampanya Başlatıldı…

Saadet Dinç kızım 2 yaşında ve sma tip 1 hastası bir yıldır hayatını solunum cihazına bağlı olarak hayatını sürdürüyor .

Asel Bebek’e Nefes Olabilmek İçin Kampanya Başlatıldı…

Asel Bebek’e Nefes Olabilmek İçin Kampanya Başlatıldı…
Anne Saadet Dinç kızım 2 yaşında ve sma tip 1 hastası bir yıldır hayatını solunum cihazına bağlı olarak hayatını sürdürüyor .
2 yaşında ama yaşıtlarının yaptığı hiç bir şeyi yapamıyor yürüyemiyor koşamıyor konuşamıyor emekliyemiyor yemek yiyemiyor en önemlisi nefes alamıyor bütün bunları yapabilmesi için bir tane tedavisi var macaristana gidip dünyanın en pahalı ilacına ihtiyacımız var çok büyük bir para farkındayız ama daha önce 12 aile başardı bizde başarabiliriz yani az çok dmeden bizden yardımlarınızı esirgemeyin .Ben gittiğim heryere bu cihazlarla gitmek zorundayım yani Asel i hep birlikte kurtarabiliriz 5 liraya bir liraya bile ihtiyacımız var lütfen kızımın nefesi olun alamadığı nefesi siz olun kızımın kahramanı olun hepinizden maddi manevi yardımda bulunun kampanyamız henüz yeni diğer kızımı kaybettim bu kızımı da kaybetmek istemiyorum .
Elektirkler gittimi şarjım biter diye değil kzım ölür diye korkmak istemiyorum sürekli gözüm kulağım kızımın cihazlarında .
Artık gözüm cihazlarda değilde kızımın yaramazlıklarında yemek yerken batırdığı ellerinde olmasını istiyorum bana anne deyip sabahları anne acıktım deyip uyandırmasını istiyorum .
Kızımın ağlama sesini duymak istemiyorum artık dayanamıyorum sürekli cihazların canını acıtmasına dayanamıyorum inşallah yardımlarınız damlaya damlaya Asel olacak inanıyorum dedi. Çocuklar uyurken sessiz olur ölürken değil sessiz kalmayın ..
Tedavi işleminin gerçekleşmesi için macaristan ın başkenti budapeşte de bedhesta çocuk hastanesinde yapılacak
bunun için de 2 milyon 130 bin euro luk maliyet vat buda yaklaşık 19 milyon Tl yapıyor bu konuda tüm vatandaşlarımızın desteğine ihtiyaç var ve elimizden ne gelirse 3 lira beş lira ne kadar destek olabilirsek Asel kızımızın nefes almasına yürümesine koşmasına vesile olacaktır bunun içinde kampanya hesap numaraları Asel Dinç Adına
Tl Hesabı : TR 21 00064 0000013 74 00247000
EURO Hesabı: TR 2300064 00000237 4001 098 01

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar