Aslı Enver’den flaş Murat Boz açıklaması

Murat Boz ve Aslı Enver, evlilik yolundaki ilişkilerini 2019 yılında sonlandırmıştı. İkili, ayrılık sonrası sosyal medyadaki hareketleriyle sık sık dikkatleri üzerlerine çekmeye devam ediyor. İki gün önce de paylaşımlarıyla kafa karıştıran eski aşıklardan Aslı Enver, sosyal medya hesabından konuya dair açıklama yaptı.

Aslı Enver’den flaş Murat Boz açıklaması

‘Kardeşim Benim’ filminde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Murat Boz-Aslı Enver çiftinin inişli çıkışlı ilişkisi 2019’un Ekim ayında sonlanmıştı. Boz, geçtiğimiz yıl Aslı Enver ile çekilen karesini Instagram profilinin arşivden çıkartarak yayınlamış ve “Barıştılar mı?” sorusunu akıllara getirmişti.

Geçtiğimiz ay da Aslı Enver, şaşırtan bir harekette bulundu. Enver, Boz’un fan hesabını takip etti. Bunu fark eden Instagram kullanıcıları hemen ekran görüntüsü aldı. Ünlü oyuncunun bu davranışı ‘Aslı, Murat’ı stalklıyor’ yorumlarının yapılmasına neden oldu. Enver kısa bir süre sonra da hesabı takip etmeyi bıraktı.

KALP EMOJİSİ DEDİKODULARA NEDEN OLDU

Enver ve Boz iki gün önce de aynı dakikalar içerisinde Instagram’dan fotoğraf paylaşınca dedikodular tekrar alevlendi. Enver, paylaşımına beyaz kalp emojisi koydu. Boz ise siyah-beyaz kalp emojisi koydu. Eski aşıkların bu paylaşımları yine “Barıştılar mı?” sorusunu gündeme getirdi.

Dedikoduların ardından Aslı Enver’den açıklama geldi. Ünlü oyuncu, “Yalnızım, bir süre daha da öyle kalmayı düşünüyorum. Böyle çok mutluyum” açıklamasını yaptı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar