AVWAN HOTEL’den görkemli açılış

Çiğli’nin en büyük ikinci oteli olma özelliği taşıyan AVWAN HOTEL, görkemli bir törenle hizmete girdi. 10 Mart Çarşamba günü gerçekleşen açılışa Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve Çiğli Kaymakamına vekaleten Çiğli Hukuk İşleri Müdürü Davut Seyatoğlu da katılım gösterdi.

AVWAN HOTEL’den görkemli açılış

Azat ve Sedat Koltuk kardeşlerin Hoteli’nin açılışını Çiğli Belediye başkanı Utku Gümrükçü ve Anadolu Birliği Genel Başkanı Koçali Al gerçekleştirdi.

Anadolu caddesi Evka-5 kavşağında bulunan, yıllarca eski TEDAŞ binası olarak hizmet veren bina, genç girişimci kardeşler Sedat ve Azad Kotluk’un emekleri ile hazırladığı AVWAN HOTEL oldu.

Ege Üniversitesi Elektrik mühendisliği bölümü mezunu Sedat Tokluk ve DEÜ Güzel Sanatlar fakültesi mezunu Azad Kotluk kardeşlerin Çiğli ilçesine kazandırdığı hotelin açılışında kurdelayı Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Çiğli Esnaf Odası Başkanı Arif Altıkulaç, Çiğli Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Taner Cömert ve Anadolu Birliği Derneği Genel Başkanı Koç Ali Al birlikte kesti.

“ÇİĞLİ İLÇEMİZ HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIKTIR”

Çiğli Belediye başkanı Utku Gümrükçü açılışta yaptığı konuşmada; “Pandemiden dolayı dünyada ve ülkemizde hassas bir dönemden geçiyoruz. Ekonomik olarak bakıldığında da zor bir dönem. İlçemize böyle bir otelin kazandırılması hem ilçemiz adına sevindirici hem de girişimciler adına bizleri mutlu etmiştir. Kendilerine başarılar dileriz. Çiğli ilçemiz her şeyin güzeline layıktır” diye konuştu.

Anadolu Birliği Derneği Genel Başkanı Koç Ali Al ise yaptığı konuşmada; “Şehirler marka olmak ile anılırlar. İspanya’da turizm denilince Barcelona şehri akla geliyor. Ve dünyada marka şehir Barcelona oluyor da Kuzeyin Yıldızı Çiğli ilçesi neden marka olma yolunda başarı göstermesin. Bugün burada bu hotelimizi açıyoruz. Çiğli için güzel bir yatırım. Marka olma yolunda ilk önce Çiğli Belediye başkanımız Utku Gümrükçü’ye de büyük görev düşüyor. İlçemiz için hayırlı uğurlu olsun. Genç arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

42 ODA İLE HİZMET VERECEK

Çiğli Esnaf Odası Başkanı Arif Altıkulaç da; “Planlı bir konuşma içerisinde olmadan bu mikrofonu aldım. Burada şunu belirtmek isterim ki. Bu süreçte bu mekanı ilçemize kazandıran arkadaşlarımızı gönülden tebrik ediyorum. İlçemiz adına yapılan her türlü yatırımın arkasında durmak ve destek olmak zorundayız. Esnaf veya büyük yatırımcı olarak ilçemize kazandırılan her işletme ilçemizin büyümesinde etken olacaktır. Bizde Esnaf Odası olarak her zaman onların yanında oluruz” ifadelerini kullandı.

Çiğli’nin en büyük ikinci oteli olma özelliği taşıyan ve görkemli havasıyla bölgenin çehresine olumlu yönde etki eden AVWAN HOTEL, 42 odasıyla hizmet verecek.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar