Ayçin Asan Denizlililerle Buluşuyor

Aydın Yapım Organizasyon Denizlililer için sanat etkinlikleri yapmaya devam ediyor. Organizasyon şirketi bu kez de Denizlili Müzikseverleri Ayçin Asan’ın sesiyle buluşturuyor.

Ayçin Asan Denizlililerle Buluşuyor

Aydın Yapım Organizasyon etkinliklerini hiç ara vermeden devam ediyor. Organizasyon şirketi bu sefer de kadın vokal “Ayçin Asan” ve “Evet Ne Söylüyorduk” ile Denizlilileri buluşturuyor.

Son zamanda özellikle Youtube’da öne çıkan Evet Ne Söylüyorduk kanalı ve Ayçin Asan Denizlili müzikseverler ile 14 Ağustos (Cumartesi) günü “Holly Stone” sahnesinde buluşacak.

Aydın Yapım Organizasyon’un bünyesinde  gerçekleşecek etkinliğin biletleri Pellini Coffee (Kampüs), Pellini Coffee (Çınar), Pellini Coffee (Teraspark), Beatnick Cafe (Çınar), Baykuş Kafe (Çamlık) adreslerinden temin edilebilecek.

Ayrıca iletişim için 0554 544 33 09 numaralı telefona ulaşılabilir. Online bilet almak isteyen vatandaşlar ise www.biletx.com sayfasını ziyaret ederek biletlerini alabilecekeler.

Aynı zamanda kapıda da bilet satışlarının olacağını belirten organizasyon şirketi gelecek vatandaşların HES kodlarına bakılacağını ve içiride pandemi şartlarına uyulacağını belirtti.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar