Aydın’da bir gün içinde üç kişi intihar etti

Aydın'da aynı gün içinde toplam 3 kişi intihar etti. Koçarlı ilçesinde bir fabrikada müdür olarak çalışan İbrahim Ç. kendisini çelik konstrüksiyona bağladığı kablo ile asarak, Efeler'de bilgisayar öğretmenliği yapan Gizem İlanbey kendisini 5’inci kattan aşağı atarak, Aydın Geri Gönderme Merkezi’nde Afgan uyruklu Sayyid Ümit Sadat çarşafla kendisini asarak yaşamına son verdi.

Aydın’da bir gün içinde üç kişi intihar etti

Aydın’a bağlı Koçarlı ilçesinde bir fabrikada müdür olarak çalışan, evli ve 2 çocuk babası 41 yaşındaki İbrahim Ç., saat 08.00 sıralarında, odasında çelik konstrüksiyona bağlanmış kablo ile asılı halde bulundu. İhbar üzerine fabrikaya gelen sağlık ve polis ekipleri, İbrahim Ç.’nin intihar ettiğini tespit etti. İntiharının sebebi öğrenilemeyen İbrahim Ç.’nin cansız bedeni, Aydın Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Efeler’e bağlı Yedi Eylül Mahallesi Bağkur evlerinde yaşayan ilçedeki bir okulda bilgisayar öğretmenliği yapan Gizem İlanbey 5’inci kattan kendini aşağı attı. 33 yaşındaki kadın, olay yerinde yaşamını yitirdi. İlanbey’in depresyon ilacı kullandığı belirtildi.

Aydın Geri Gönderme Merkezi’nde ise 19 yaşındaki Afgan uyruklu Sayyid Ümit Sadat kendisini çarşafla asarak hayatına son verdi. Genç adamın intihar sebebi de öğrenilemedi.

Bir gün içinde yaşanan intihar olaylarının ardından soruşturma başlatıldı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar