Aydın’da Zincirleme Trafik Kazası! Facianın Eşiğinden Dönüldü

Aydın'da bu sabah saatlerinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 3 otobüs birbirine girdi. O sırada yoldan geçen otomobilin de dahil olduğu kazada facianın eşiğinden dönüldü. Zincirleme trafik kazasına dair tüm detaylar haberimizin devamında...

Aydın’da Zincirleme Trafik Kazası! Facianın Eşiğinden Dönüldü

Aydın’da bu sabah saatlerinde meydana gelen zincirleme trafik kazasında 3 otobüs birbirine girdi. O sırada yoldan geçen otomobilin de dahil olduğu kazada facianın eşiğinden dönüldü.

Aydın’da Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Hafif Yaralandı

Aydın‘da bu sabah saatlerinde meydana gelen 1 araba ve 3 otobüsün dahil olduğu zincirleme trafik kazasında sadece 2 kişinin hafif yaralanması sonucunda facianın eşiğinden dönüldü.

Zincirleme trafik kazası, Aydın Denizli karayolu Salavatlı mevkiinde meydana geldi. Edinilen son bilgilere göre, Aydın istikametine doğru seyir halinde olan 09 P 1821 plakalı servis otobüsü henüz bilinmeyen bir sebeple arızalandı. Servis şoförünün arızalanan otobüsü yolun sağına çektiğini fark ederek yavaşladı. 34 BIA 259 plakalı otomobile, aynı yönde seyir halinde olan bir otobüs firmasına ait 31 HM 081 plakalı yolcu otobüsü arkadan çarptı. Aynı yönde seyir halinde olan 23 AB 204 plakalı yolcu otobüsü ile 34 FM 5690 plakalı yolcu otobüsünün de birbiri ardına çarpışmasıyla zincirleme trafik kazası meydana geldi.

Kazayla ilgili soruşturulma başlatıldı

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. 3 otobüs ve 1 otomobilin karıştığı zincirleme trafik kazasında 2 kişi hafif yaralandı. Sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapılan yaralılar ambulansla Köşk ilçe hastanesine kaldırıldı. Yaralanan şahısların hayati tehlikelerinin olmadığı öğrenilirken, kaza sebebiyle Denizli Aydın karayolu güzergahında araç yoğunluğu yaşandı. Trafik ekiplerinin çalışmaları ile trafik akışı tek şeritten sağlanırken, polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar