Babadağ’da Muhtarların Sorunlarına Birlikte Çözüm Arandı!

Denizli’nin Babadağ ilçesinde belediye başkanı, kaymakam ve muhtarlar derneği katılımıyla toplantı düzenlendi. Toplantıda muhtarlarla görüşmeler yapan ekip muhtarların sorunlarını birinci ağızdan dinleyerek çözüm yolları aradı. 

Babadağ’da Muhtarların Sorunlarına Birlikte Çözüm Arandı!

Denizli’nin Babadağ ilçesinde muhtarların sorunları için toplantı düzenlendi. Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Babadağ Kaymakamı Adem Karataş, Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci’nin katılımıyla düzenlenen toplantıda Babadağlı muhtarlar ilçedeki faaliyetleri değerlendirdi. Mahallelerin temel sorunlarını belediye başkanı, kaymakam ve dernek başkanına aktaran muhtarlar hep birlikte sorunların çözüm yollarını konuştu. Türkiye Muhtarlar Derneği Denizli Şube Başkanı Osman Yüreci toplantıda muhtarların birlik ve dayanışmasının güzel örneklerinden biri olan platformlarına üye olmayan muhtarları davet etti.

“Birlikte Çalışmanın Güzel Bir Örneği”

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı ise toplantıyla ilgili olarak “Bugün ilçemizin muhtarlarıyla bir araya geldik. Onların sorunlarını, taleplerini, önerilerini dinlerken yanımızda sayın kaymakamımız ve dernek başkanımızda vardı. İlçemizin mahallelerinde yapılabilecekleri hep birlikte konuştuk, değerlendirdik. Hepimizin buluştuğu temel payda ilçemiz oldu. Babadağımızı ileri seviyeye taşımak ve yaptığımız çalışmaları daha da ilerletmek için muhtarlarımız bizlerin en büyük güvencesi. Onlar mahallelerde bulunan vatandaşlarımızın taleplerini bize getiren elçiler. İnşallah Babadağımız için böyle birlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Bu toplantı ile Babadağ’da birlikte çalışmanın güzel bir örneği olarak hafızalara yer etti ve ilçemiz bu güzel çabalarla marka bir ilçe haline gelecek” dedi.

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar