Balıkesir Valisi Hasan Şıldak Denetimlere Katıldı

İçişleri Bakanlığı koordinasyonunda ülke genelinde Covid-19 tedbirleri kapsamında Balıkesir il genelinde de denetim yapıldı. l merkezindeki maske, mesafe ve hijyen denetimlerine katılan Vali Hasan Şıldak, denetim kapsamında görülen aksaklıklar ile ilgili gerek işyeri sahiplerine gerekse vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak Denetimlere Katıldı

Vali Şıldak ve beraberindekiler pazar yerlerinin yanı sıra lokanta, pastane, kıraathane, unlu mamuller üreten işyerlerine yapılan denetimlere katıldı. Balıkesir Valisi Hasan Şıldak da Karesi ilçesi, Sıtkı Yırcalı Caddesi’ndeki Karizma pazar yerinde denetimlerde bulundu.

Vali Şıldak’a, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Kaymakamı Abdülkadir Demir,Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, kurum müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları da eşlik etti.

MASKE, MESAFE VE HİJYEN DENETİMİ

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, denetimlerine Paşaalanı Mahallesi’nde kurulan Karizma paryerinden başladı.
Vali Hasan Şıldak yapılan denetimlerde maske, mesafe ve hijyen konusunda alınan tedbirlere uyulması konusunda vatandaşları uyararak, denetimlerin artarak devam edeceğini bildirdi.
Vali Şıldak, pazar yeri denetiminin ardından Çengel Caddesi’ndeki esnafı da ziyaret ederek tedbirler konusunda bilgi aldı ve sohbet etti.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar