BAŞKAN KAPLAN’DAN ALKIŞLANACAK KARAR

BAŞKAN KAPLAN’DAN ALKIŞLANACAK KARAR

Ülkemizde korona virüsle mücadelenin başladığı ilk günden buyana ekipleri ile sahada var gücüyle çalışmalarını sürdüren Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan Aldığı iki kararla örnek olacak bir harekete imza attı. Başkanlık maaşını Belediye’ye bağışladı ve mücadelede sahada gece gündüz çalışan ekibine maaş ikramiyesi vereceğini açıkladı.

Başkan yaptığı açıklamada “Birlik ve beraberliğin önem kazandığın bu günlerde şüphesiz, paylaşarak güç kazanacağız. Bu sebeple bu mücadelede şahsım olarak benimde bir katkım olsun istedim. Umuyorum ki birçok insanda benim gibi düşünüyordur. Çok olan paylaşırsa güç kazanılır ve bu güçle her şeyin üstesinden gelmek mümkün olur” dedi.

SAHADA MÜCADELE EDEN EKİBİNE MAAŞ İKRAMİYESİ

Belediye Başkanı Nedim Kaplan ayrıca korona virüsle mücadelede sahada gecesini gündüzüne katan ekibi ile sabah saatlerinde bir araya gelerek şu açıklamaları yaptı “ Sizlere özverili çalışmalarınızdan dolayı minnettarız. Gecenizi gündüzünüze katarak yaptığınız çalışmalarda lütfen ama lütfen önlemlerinizi ihmal etmeyin. Sosyal mesafelerinizi koruyarak kişisel hijyeninize dikkat edin. Bu süreçte yapmış olduğunuz hizmetlere ek olarak Maaş ikramiyeleriniz için mali hizmetlere gerekli talimatı verdim. Emekleriniz için teşekkür ediyorum”  dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar