Başkan Mehmet Ali Yılmaz “Ramazan Bayramı’na Kavuşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz”

Milliyetçi Hareket Partisi Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Yayımladığı mesajda Yılmaz "İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

Başkan Mehmet Ali Yılmaz “Ramazan Bayramı’na Kavuşmanın Mutluluğunu Yaşıyoruz”

Ramazan bayramı nedeniyle mesaj yayımlayan Başkan Yılmaz “Bu Bayram, hastalarımıza şifa olsun. Birlik ve beraberliğin, kardeşlik ve dostluğun en sıcak bir şekilde hissedildiği Ramazan Ayı’nı tamamlayarak, toplumumuzu kaynaştıran ve kardeşliğimizi pekiştiren Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bizi biz yapan ve millet olarak kardeşçe bir arada yaşamamızı sağlayan manevi değerlerimizin, birlik ve beraberliğimizin, toplumsal huzurumuzun, yalnızca Ramazan Ayı ve Ramazan Bayramı ile sınırlı kalmayarak her daim sürekli olması en büyük temennimizdir. Kadim devlet ve millet geleneğimiz, örf ve adetlerimiz ile gelenekten geleceğe kutlu bir yürüyüşün, manevi ve uhrevi hayatın içselleştiği, toplumumuzu tüm unsurları ile güçlendirdiği değerler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle; hemşehrilerimizin, milletimizin ve İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Herkese sağlık,afiyet ve tüm insanlığa salgın hastalık karşısında şifa diliyorum” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar