Başkan Orçun Sarıhan ” Sağlıklı ve Güzel Günlere Kavuşabiliriz”

Türkiye Değişim Partisi Denizli İl Başkanı Orçun Sarıhan, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Orçun Sarıhan ” Sağlıklı ve Güzel Günlere Kavuşabiliriz”

Toplumsal dayanışmanın, kardeşliğin, barış ve huzurun egemen olduğu bayramların, yaşadığımız zor günleri bir nebze olsa da unutturduğunu, umudu yeşerttiğini ifade eden TDP Denizli İl Başkanı Orçun Sarıhan, “Bayramlar bizlere yaşadığımız acılarımızın, kırgınlıklarımızın ve düşmanlıklarımızın son bulması için umut vermektedir.
Bayramlar; kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, hayatımızda daha çok barış, daha çok dayanışma ve kardeşlik duygusuna yer vermemiz gerektiği konusunda bir kez daha düşünmemiz için önemli fırsatlardır” dedi.

Bu Ramazan Bayramı’nı buruk bir şekilde idrak ettiğimizi; koronavirüs salgınından dolayı alınan sokağa çıkma kısıtlaması kararı nedeniyle sevdiklerimizden ayrı bir şekilde evlerimizde geçireceğimizi vurgulayan Başkan Sarıhan, “Şunu da çok iyi biliyoruz ki; birlik ve beraberlik içerisinde ancak salgın önlemleri kapsamındaki hassasiyetimizi esnetmeden sağlıklı ve güzel günlere kavuşabiliriz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizin ve yurttaşlarımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu nice günler ve bayramlar diliyorum” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar