Başkan Özcan, Nazilli Belediyespor’u Ziyaret Etti

Nazilli Belediyespor’un akşam saatlerinde başlayan günün 2. Antrenmanı yaklaşık 1,30 saat sürdü.

Başkan Özcan, Nazilli Belediyespor’u Ziyaret Etti

Antrenmanın ilk bölümünde Isınma hareketlerinden sonra teknik pas çalışması yapan futbolcular daha sonra 5 e 2 top kapma oyunu ile antrenmana devam ettiler.

Antrenmanın son bölümünde belirlenmiş yarı alanda gerçekleştirilen taktiksel çift kale maç ile akşam antrenmanı tamamlandı.

KAPTAN ZAFER’E SÜRPRİZ
‘Yeni sezon hazırlıklarına Yıldırım Demirören spor tesislerimizde devam eden Nazilli belediyesporumuzda bugün sürpriz doğum günü kutlaması vardı. Nazilli Belediye başkanımız Kürşat Engin Özcan antrenman öncesi İyi Parti Nazilli ilçe başkanı Cihat Öztürk, Kulüp başkanvekilimiz Kadir Mutlu, Kulüp Genel Kaptanımız Haluk Volaka ve yöneticilerimiz ile birlikte sahaya gelerek profesyonel futbol takımımızın kaptanı Zafer Özden’in yeni yaşını kutladı. Teknik Heyetimize ve futbolcularımıza yeni sezonda başarılar dileyen Belediye başkanımız Kürşat Engin Özcan, ‘’ Hep birlikte emeklerimizin karşılığını alacağımız bir sezon olur.  Başta Teknik ekibimize ve sizlere güvenimiz sonsuz, sezon sonu inşallah mutlu bir şekilde bu yılı tamamlarız. 2020 yılı maalesef ki üzücü olayların yaşandığı bir yıl oldu ama 2021 yılı bizlere çok iyi gelecek ve başarıdan başarıya hep birlikte koşacağız.’’ Dedi. Takım Kaptanımız Zafer Özden’de yaptığı konuşmasında ‘’Belediye Başkanımız Kürşat bey başta olmak üzere bu güzel Doğum günü kutlaması için herkese çok teşekkür ediyorum. Yeni yaşımın bana şans getirirken Nazilli Belediyesporumuza da Şampiyonluk getirmesini diliyorum’’ dedi.

Doğum günü kutlaması hep birlikte çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar