“2021’in Daha Güzel Olması İçin Durmadan Çalışacağız”

Yeni umutlarla, yeni bir yıla girmenin mutluluğunu paylaşan isimlerden biri de Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan oldu. Başkan Doğan 2020 yılını ‘Buruk bir yıl’ diyerek nitelendirirken; 2021 yılının daha güzel olması için durmadan çalışacaklarını belirtti.

“2021’in Daha Güzel Olması İçin Durmadan Çalışacağız”

Gelen yeni yılın ilk saatlerinde Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yılbaşı mesajı yayımladı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle yaşanan zorluklara rağmen Merkezefendi için birbirinden önemli projeleri hayata geçirdiklerini belirten Başkan Doğan, yeni yılda da çalışmalara aynı şekilde devam edeceklerini söyledi.

“Zorluklara Rağmen Çalıştık”

Kayıpların, hastalıkların kimi zaman da felaketlerin yıl olarak 2020 yılını geride bıraktığımıza dikkat çeken Başkan Şeniz Doğan yılbaşı mesajı açıklamasında, “Sevinçleriyle, hüzünleriyle tüm dünyamız için zorlu bir yıl olan, bu yüzden geri dönüp baktığımızda belki de buruk anılarla hatırlayacağımız 2020’yi geride bıraktık. Her yıl yeni umutlar, yeni başlangıçlar demektir. Yeni umutlarla, güzel dileklerle yeni bir yıla “Merhaba” diyoruz. Pandemi sürecinin yaşatmış olduğu zorlu yılda hemşehrilerimizin, esnafımızın ve gençlerimizin her an yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Salgının yaratmış olduğu zorluklara rağmen gerek yapısal gerek sosyal projeler olmak üzere ilçemizin vizyonu ve hemşerilerimizin huzuru noktasında birçok önemli projemizi hayata geçirdik. Merkezefendi Belediyesi olarak 2021 yılının Merkezefendimiz ve siz değerli hemşehrilerimiz için güzel bir yıl olması için durmadan ve yorulmadan çalışmaya, projelerimizi bir bir gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Dilerim ki 2021 yılı hepimize güzelliklerin, sevginin, saygının, kardeşliğin paylaşıldığı, sağlıklı, güzel günler getirsin. Başta Merkezefendili hemşehrilerim olmak üzere tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum” diye konuştu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar