Başkan Yılmaz “Gençliğimiz Yarınların Güçlü Teminatıdır”

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ,19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Yılmaz “Gençliğimiz Yarınların Güçlü Teminatıdır”

MHP’li Yılmaz mesajında şunları kaydetti; “19 Mayıs 1919 tarihinde Anadolu’da başlatılan kurtuluş mücadelesinin 102.yıldönümünü idrak etmekteyiz. Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin temeli fiilen 19 Mayıs’ta atılmıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde başlayıp, milletimizin emsalsiz fedakârlıkları ile yürütülen İstiklal Savaşının başlatıldığı bu tarihi adım, milletimizin birlik ve beraberliğinin ve ortak değerlerde kenetlenme iradesinin adı olmuş ve tarihin akışını değiştirmiştir. Gençlik dinanizmimizle her geçen gün büyüyen ve gelişen güçlü Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni inşa etmeye devam ediyoruz. Gençlik enerjimizle gelecek yarınlardan çok daha umutluyuz.

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyor, tüm gençlerimizin ve Asil Milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar