BAŞKAN YILMAZ: “KARANLIKTAN, AYDINLIĞA HEP BİRLİKTE ÇIKACAĞIZ”

BAŞKAN YILMAZ: “KARANLIKTAN, AYDINLIĞA HEP BİRLİKTE ÇIKACAĞIZ”

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz, korona virüs salgını hakkında yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Yılmaz, “Karanlıktan, aydınlığa hep birlikte çıkacağız” dedi.

Dünya’da ve Türkiye’de korona virüs ile mücadele devam ederken, MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz, virüs hakkında yazılı bir açıklama yaptı. Başkan Yılmaz açıklamasında; “Akıl, ilim ve maneviyat kudretimiz ile bu salgın hastalığa direnç gösteriyor, bertaraf etmeye uğraşıyoruz.Bu illet karşısında milletçe galip geleceğimizi biliyoruz.Bu zor günlerde talimat ve tedbirlere harfiyen riayet etmek sureti ile ümidi yitirmemek yegane ortaya koymak durumunda olduğumuz tavır ve davranıştır. Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin, ‘Bilim Kurulumuzun 26 muhterem üyesi bulunmaktadır. Hepsi de birbirinden değerli bu bilim insanlarının fedakârca çalışmaları ümitlerimizi diri tutmaktadır. Ancak bu bilim insanlarının her birisi farklı farklı televizyon kanallarına çıkıp sürekli aynı şeyleri tekrarlamaktadır. Sosyal izolasyonla, evde kalarak, birbirimize dayanarak, yardımlaşma kanallarını aktifleştirerek, karamsarlığı kovarak virüs karanlığını bertaraf edeceğiz. Zamanı geldiğinde hayat normalleşecek, birbirimizle kucaklaşacağız. Dayan milletim, geceyi gördük, güneşi de göreceğiz’  ifadeleri hepimiz için manidar ve ehemmiyet arz eder mahiyettedir” ifadelerine yer verdi.

“ İNSANLIK GALİP GELECEK”

Başkan Yılmaz açıklamalarına şöyle devam etti: “Bu illet salgın hastalık nedeniyle yaşamını yitiren yurttaşlarımıza Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyor, tedavi altındaki insanlarımıza şifa ve hepimize sağlık, afiyet diliyorum. Evde kal çağrılarına uymamız gerektiği ricasını bir kez daha yineliyor, baharın renklerini ve tadını doyasıya az kaldığını biliyor, mutlu ve umutlu yaşama kayıtsız inancımla sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. İnsanlık galip gelecek, Milletimiz zorlukları, acıları bertaraf edecektir!”

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar