BELEDİYE İŞLETMELERİ KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA HİZMETE AÇILDI

BELEDİYE İŞLETMELERİ KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA HİZMETE AÇILDI

Tüm Türkiye’de normalleşme sürecine geçilmesinin ardından Nazilli Belediyesi işletmesi olan Menderes Et ve Balık Restoran, Hangar Kafe Restoran ile Tepe Kafe Restoran hizmete açıldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında açılan işletmeler faaliyete geçmeden önce dezenfekte edilirken, masa ve sandalyeler ise sosyal mesafe kuralı gözetilerek yeniden konumlandırıldı. Tesis girişlerine maksimum müşteri kapasitesini bildiren yazılar ile uyarı levhaları yerleştirildi.

Nazilli Belediyesi’ne ait tüm işletmelerde gerekli önlemlerin alındığı ve vatandaşların koronavirüs tedbirlerine uyarak gönül rahatlığıyla bu alanlarda vakit geçirebileceğini belirten Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Belediyemiz tüzel kişiliğine ait Menderes Et ve Balık Restoran, Hangar Kafe Restoran ile Tepe Kafe Restoran’da görevli personellerimiz müşterilerin ateşlerini ölçüyor. Tesislerimize maskesiz giriş kesinlikle yasak. Fiziksel temasta bulunulmaması ve sosyal mesafe kuralları konusunda büyük bir titizlik gösteriyoruz. Vatandaşlarımız da bu konuda büyük bir duyarlılık gösteriyor. Bu konuda hassasiyetini koruyan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar