Bu Hafta 68 Olay Gün Yüzüne Çıktı

Aydın Valiliği, Emniyet Ve Jandarmanın ortak çalışmaları sonucu çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi ve şüpheliler hakkında işlem yapıldı.

Bu Hafta 68 Olay Gün Yüzüne Çıktı

Aydın Valiliği’nin yaptığı yazılı açıklamada “ Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması için uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü ne bağlı ekipler tarafından 10 Ağustos -23 Ağustos 2020 tarihleri arasında ,İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından 17 Ağustos-23 Ağustos tarihleri arasında toplam 68 olay ortaya çıkarılmıştır. İcra edilen faaliyette 75 şüpheli hakkında işlem yapılmış,4 şüpheli tutuklanmış, 1 şüpheli adli kontrol kararı ile serbest bırakılmıştır.

Emniyet ve Jandarma birimlerimizce bu zaman diliminde, 416 Kenevir Bitkisi, 217,38 gram Esrar, 126,51 gram Metamfetamin, 1.696 gram Kubar Esrar, 7,40 gram Sentetik Kannabinoid, 41 adet Sentetik Ecza ele geçirilmiştir.

Valiliğimizce, vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik olarak alınan tüm tedbirler arttırılarak aynı kararlılıkla ve gayretle sürdürülecektir.

            Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar