Buldan’da Korona denetimi!

Buldan Kaymakamı Murat Sarı,  Belediye Başkanı Mustafa Şevik  ve Daire Amirleri Covid-19 salgını kapsamında  İlçe genelinde maske ve sosyal mesafe kurallarıyla alakalı incelemelerde bulundu.

Buldan’da Korona denetimi!

İçişleri Bakanlığı Covid-19 Ek Tedbirleri Genelgesi uyarınca, “Sağlık İçin Hepimiz İçin Denetim” sloganıyla vatandaşları bilinçlendirmek amacıyla denetim gerçekleştirildi.  Buldan Kaymakamı Murat Sarı, Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Toplum Sağlığı Sorumlu Hekimi Dr. Yumay Çabuş ile daire amirleri esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek maske takılmasının önemini konusunda uyarılarda bulundu.

İlçe salgın sürecinde alınan tedbirler ve uygulanan denetimlerle ilgili değerlendirmede bulunan Kaymakam Sarı,   ilçe genelinde yoğun bir denetim gerçekleştirildiğini,  ilçe merkezinde denetimlerin kararlılıkla devam ettiğini,  denetimlerde özellikle vatandaşların yoğun olduğu yerler dikkate alınarak, marketler, pazar yerleri ve sosyal alanlara ağırlık verildiğini belirtti.

“DENETİMLER ARALIKSIZ SÜRÜYOR”

Belediye Başkanı Mustafa Şevik  ise Covid-19 salgını ile mücadelede belediye olarak gerekli desteği verdiklerini belirterek “ Temizlik, Fen İşleri, Park ve Bahçeler ile Zabıta Müdürlüğü personellerimizden oluşturduğumuz ekiplerimiz, temizlik, hijyen ve maske denetimlerini de aralıksız sürdürüyor” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar