Cahit Özkan “ Bayramın Bütün İnsanlığa Hayırlar Getirmesini Yüce Allah’tan Niyaz Ediyorum”

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, mübarek Ramazan Bayramı vesilesi ile bir kutlama mesajı yayımladı.

Cahit Özkan “ Bayramın Bütün İnsanlığa Hayırlar Getirmesini Yüce Allah’tan Niyaz Ediyorum”

Özkan Ramazan Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan ayını idrak ederek, yeni umutlarla bir bayrama daha kavuştuk.

Salgın nedeniyle bazı güzelliklerini hakkıyla yaşayamadığımız rahmet ayı Ramazan’ı Şerifi terör devleti İsrail’in Filistinli kardeşlerimize saldırıları nedeniyle hüzünlü geçirdik.

Gönül isterdi ki, geçmiş bayramlarda olduğu gibi sevdiklerimizle bir arada olalım. Sevdiklerimizle buluşmanın yerini tutmayacağını elbette biliyoruz ama Ramazan Bayramı’nı mevcut şartlarda en güzel şekilde idrak etmeliyiz.

Evlerde de olsak bayramın ilk günü, dijital platformlarda aile fertleri ve büyüklerimizle görüşmeli, büyüklerimizin hayır duasını almalı, küs ve dargın olduklarımızla barışmalı, gönüllerini almalı, helallik dilemeliyiz.

Diğer yandan, İsrail zulmü nedeniyle bayram yapamayan Filistinli kardeşlerimizin maddi manevi desteğimizle, dualarımızla yanlarında olmalıyız.

Kör, sağır ve dilsiz dünyaya rağmen Kudüs’ün Müslümanların başkenti olduğunu bir kez daha gür bir sesle haykırıyoruz. Ve inanıyoruz ki; bu zulüm elbet bir gün sona erecek ve zafer inananların olacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle; aziz milletimizin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor,  bayramın aziz milletimize, İslam dünyasına ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar