CANSUYU’NDAN SOMA’DA BİR AİLEYE DESTEK

Manisa ve ilçelerinde faaliyette olan Cansuyu’nun Saruhanlı Temsilcisi Arife Çelikel'e ulaşarak durumu izah etmeleri ile başladı. Saruhanlı Temsilcisi Arife Çelikel'in vasıtasıyla aile Akhisar ilçe temsilcisi Erhan Çelik'e ulaşarak ailenin ihtiyacı olan yatağı Soma temsilcisi İbrahim Yula ile birlikte aileye teslim etti. 

CANSUYU’NDAN SOMA’DA BİR AİLEYE DESTEK

Manisa’nın Soma ilçesinde ikamet eden bir ailenin ihtiyacı olan yatağı Cansuyu sağladı. Soma’da ikamet eden ve ailesinde engelli bir birey olan aile geçirdiği rahatsızlıklar nedeniyle tedavi için ameliyattan sonra ihtiyaç duyulan hastane yatağı arayışına başladı.

AİLEYE TESLİM ETTİK

 

Manisa ve ilçelerinde faaliyette olan Cansuyu’nun Saruhanlı Temsilcisi Arife Çelikel’e ulaşarak durumu izah etmeleri ile başladı. Saruhanlı Temsilcisi Arife Çelikel’in vasıtasıyla aile Akhisar ilçe temsilcisi Erhan Çelik’e ulaşarak ailenin ihtiyacı olan yatağı Soma temsilcisi İbrahim Yula ile birlikte aileye teslim etti.  Konu hakkında açıklama yapan  Cansuyu Akhisar Temsilcisi Erhan Çelik, “Soma‘da ikamet eden ve evinde engelli bir bireyi  olan engelli kardeşimiz kısa sürede bir çok ameliyatlar geçirdikten sonra evinde istirahat ederken hastane yatağına ihtiyaç duyulması nedeniyle Saruhanlı Cansuyu  temsilcimize ulaşarak taleplerini dile getiriyorlar. Saruhanlı temsilcimizin vasıtasıyla tanıştığımız aileye Akhisar Cansuyu derneği olarak geçen yıl ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını gidermek üzere yardım severlerin katkıları ile aldığımız hastane yatağımızı kullanılmak üzere Soma temsilcimiz İbrahim Yula ile birlikte aileye teslim ettik” ifadelerini kullandı.

Ramazan ayında da yardımlarına devam ettiklerini aktaran Cansuyu Akhisar Temsilcisi Erhan Çelik “genel merkezimizden gelen gıda kolilerimizi teslim etmiştik ayrıca yine yardım severlerimizin destekleri ile Akhisar’da da bir ailenin beyaz eşya ve çek yatlarını  yani evini döşedik. Tabi biz bu işleri yaparken en büyük destekçimiz genel merkezimiz ,Manisa İl Başkanımız Fatih Akova ve yardım sever vatandaşlarımız. Bizler Cansuyu ilçe temsilciler olarak bir aile ortamında seve seve genel merkezimiz ve İl başkanımızın talimatları doğrultusunda Allah rızası için yapıyoruz. Tek isteğimiz vatandaşlarımızın bizlere destek vererek maddi ve manevi hatta evlerinde ihtiyaç fazlası beyaz eşyalarını bizlere ulaştırırlarsa bizlerde bir ihtiyaç sahibinin ihtiyacını karşılayabilirsek mutlu oluyoruz. Bizlere destek vermek isteyen ve yardımda bulunmak isteyen herkesten Allah razı olsun yaptıkları ve yapacakları yardımları rabbim kabul etsin. Bize destek olmak ve her türlü yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız  444 66 39 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirlir. Ben değil biz anlayışı ile çıktığımız bu yolda rabbim mahcup etmesin ben buradan başta genel merkezimize Manisa İl Başkanımız Fatih Akova, Soma’daki aile ile bağlantımızı sağlayan Saruhanlı temsilcimiz Arife Çelikel’e Soma Temsilcimiz İbrahim Yula’ya teşekkür ederim.” dedi.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar