CHP Denizli İl Başkanı Çavuşoğlu ve ailesine korona virüs şoku!

CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun eşi Nilgün Çavuşoğlu korona virüs testi pozitif çıktı. Başkan Çavuşoğlu ve çocuklarının testlerinin negatif çıkması sevindirici haber olurken tedbir amaçlı karantinaya alındılar.

CHP Denizli İl Başkanı Çavuşoğlu ve ailesine korona virüs şoku!

CHP Denizli’yi üzen bir haber geldi. CHP Denizli İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu’nun eşi Nilgün Çavuşoğlu ‘nun korona virüs testi pozitif çıktı. Nilgün Çavuşoğlu’nun hemen tedavisine başlandı. Ailede pozitif vaka görülmesi üzerine Başkan Çavuşoğlu ve çocuklarına uygulanan korona virüs testlerinden ise sevindirici haber geldi. Çavuşoğlu ve oğullarının testleri negatif çıkarken, tedbir amaçlı karantinaya alındılar.

Başkan Çavuşoğlu konu ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;Sevgili dostlarım önceki gün eşime yapılan Covid 19 testi pozitif, sonrasında evimize gelerek karantinada bana ve oğullarıma yapılan testler negatif çıkmıştır. Bir süre karantinada olmamız gerekmektedir.UNUTMAYIN HASTALIĞIN NEREDE VE KİME BULAŞACAĞI BELLİ DEĞİLDİR. Bu nedenle gerekli önlemleri almadan dışarıya çıkmayalım.”

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar