CHP Genel Başkan Yardımcısı Koronavirüse Yakalandı!

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) koronavirüs paniği. CHP Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak'ın koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıktı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Koronavirüse Yakalandı!

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) koronavirüs paniği. CHP Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak‘ın koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını resmi Twitter hesabı üzerinden açıkladı. Öztrak, yaptığı açıklamada “Yaptırdığım Kovid-19 testinin pozitif çıktığını az önce öğrendim. Sağlık durumum şu an gayet iyi. Fakat birkaç hafta evden çalışacağım. Arayıp soran herkese çok teşekkür ederim. Yakın zamanda benimle maskesiz temasta bulunanların test yaptırmasını rica ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Bakan Albayrak’tan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’a Geçmiş Olsun

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ı arayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiği öğrenildi.

Bakan Albayrak, Twitter hesabından Öztrak’la telefonla görüştüğünü belirterek, “Koronavirüs testi pozitif çıkan CHP Tekirdağ Milletvekili ve Parti Sözcüsü Sayın Faik Öztrak ile telefonda görüşerek, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. En kısa zamanda sağlığına kavuşarak işinin başına dönmelerini temenni ederim. Rabbim’den tüm hastalara acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar