CHP İzmir Gençliğinden Videolu Yeni Yıl Mesajı

2020 yılının son günlerinde yılbaşı mesajları arasında yer alan İzmir'in CHP'li gençleri anlamlı bir yeni yıl mesajı yayınladı. Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Gençlik Kolları’nın başarılı başkanı Burak Kotan ve yönetim kurulu üyeleri video hazırladıkları anlamlı videoyu sosyal medya hesaplarından yayınladı.

CHP İzmir Gençliğinden Videolu Yeni Yıl Mesajı

CHP İzmir İl Gençlik Kolları’nın başarılı başkanı Burak Kotan ve yönetim kurulu üyeleri yeni yıl için anlamlı bir çalışmaya imza attı. Bir video hazırlayıp sosyal medya hesaplarından paylaşan gençler büyük beğeni topladı.

Felaketlerle geride bırakmak üzere olduğumuz 2020 yılı ile ilgili hazırlanan video çalışması il ve ilçe gençlik kolları kurumsal hesaplarından paylaşıldı. Paylaşılan video kısa sürede çok sayıda paylaşım ve beğeni aldı; vatandaşlar ve partililer tarafından büyük alkış topladı.

Sağlık Çalışanlarını da Unutmadılar

2020 yılı içerisinde Türkiye’de yaşanan başlıca sorunları konu alan videoda; eğitimde fırsat eşitliği, sağlık çalışanlarının yaşadığı sıkıntı ve uğradığı haksızlıklar yer aldı. Ayrıca kadına yönelik artan şiddet olayları, gözardı edilen hayvan hakları, artış gösteren genç işsizlik oranı ve basına uygulanan sansür gibi olumsuz olaylara değinildi. İşitme engelli vatandaşlara gösterilen hassasiyet dolayısıyla videoda işaret dilinin kullanılması büyük ses getirerek, fark yarattı.

“Zorluklardan Ders Çıkarmalıyız”

Yapılan çalışma ile ilgili açıklamada bulunan CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Kotan, “Zorluklarla mücadele ettiğimiz bir yılı geride bırakıyoruz. Daha önce hiç yaşamadığımız birçok acıyı tattığımız 2020 yılının tüm dünyaya her konuda ders çıkarmak adına bir fırsat tanıdığını düşünüyorum” dedi. Sözlerine yeni yıl dileğini paylaşarak devam eden Kotan, “Temennimiz 2021 yılının başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya barışı, adaleti ve huzuru getirmesi. Biz CHP İzmir İl Gençlik Kolları olarak 2021 yılının bizleri daha iyi, daha yaşanılabilir bir Türkiye’ye kavuşturması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm partililerimizin ve vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum” diye konuştu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar