CHP Şehzadeler ve Yunusemre ilçe teşkilatları Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti

CHP Şehzadeler ve Yunusemre ilçe teşkilatları, Ermenistan ile savaş halinde olan Azerbaycan’a destek vermek amacıyla Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

CHP Şehzadeler ve Yunusemre ilçe teşkilatları Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti

CHP Şehzadeler ve Yunusemre ilçe teşkilatları, Ermenistan ile savaş halinde olan Azerbaycan’a destek vermek amacıyla Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak, CHP Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Yenal Yıldırım, CHP Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Bülent Mersinli, CHP Şehzadeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Olcay Şafak, CHP Yunusemre İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Arslan ve partililer, Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yalçın Taşdemir’i ziyaret etti.
Azerbaycan’ın davasında haklı olduğunu söyleyen CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, “Azerbaycan ordusu güçlüdür. Biz her zaman kardeş Azerbaycan’ın yanındayız. Can Azerbaycan’a destek vermek için bu ziyareti gerçekleştirdik” dedi.
Manisa Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yalçın Taşdemir, CHP Şehzadeler ve Yunusemre ilçe teşkilatına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

 

 

 

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar