CHP’li gençler esnafı desteklemeye Konak’tan devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Gençlik Kolları Başkanı Okan Uslu ve yönetim kurulu, Konak’ta sel afetinde zarar gören esnafa destekte bulundular.

CHP’li gençler esnafı desteklemeye Konak’tan devam ediyor

Geçtiğimiz haftalarda yaşadığımız metrekareye 128 kg yağışın düştüğü ve bu nedenle birçok ev ile dükkanın zarar görmesine neden olan sel afetinde en büyük yara alan esnaflardan olan Ex Libris Sahaf esnafına gençlerin kampanyası can oldu.

CHP Konak İlçe Baskanı Çağrı Gruşçu’nun da her zaman desteklediği ve çalışmalarında en başta tuttuğu esnaf çalışmalarına Gençlik Kolları Yönetimi de kitap kampanyası dayanışması ile destek oldu.

Başlattıkları ‘Esnafımıza Destek Oluyorum, Kitaplarımızı Bağışlıyorum” kampanyası ile İzmir’in dört bir yanından gelen kitapları afetzede esnafa teslim eden Başkan Uslu
“Bugün İzmir’in ne kadar yardımsever ve dayanışma ruhuna sahip olduğunu yeniden yaşadık. Ard arda geçirdiğimiz deprem, sel ve fırtına gibi afetlerden sonra zarar gören her bir vatandaşımıza ulaşmak, yaralarına derman olmaya çabalamak bizlerin sorumluluğudur. Bu kampanyada da bizlere güç olan İlçe Başkanımız Çağrı Gruşçu’ya, genç Meclis Üyelerimiz Orçun Altanhan ve Sibel Hür’e, değerli Yönetim Kuruluma ve kitaplarını bağışlayan tüm hayırseverlere bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar