CHP’li Kotan’dan esnafa destek; “Haklarını savunacağız”

CHP İzmir İl Gençlik Kolları, pandemi sırasında ekonomik olarak zorluk çeken ve devletten yeterli destek göremediği için batma noktasına gelen esnaf için bir video hazırladı. Gençlik Kolları’nın hazırladığı, esnaf ve vatandaşın ekonomik durumunu konu alan video sosyal medyanın gündemine oturdu.

CHP’li Kotan’dan esnafa destek; “Haklarını savunacağız”

CHP İzmir İl Gençlik Kolları’nın pandemi döneminde kepenk kapatma noktasına gelen esnafın ve darboğazla mücadele eden vatandaşın sesini duyurmak için hazırladığı video sosyal medyada kısa sürede büyük yankı uyandırdı. Videoda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ekonomiyle ilgili açıklamalarına da yer verildi.

ESNAFIMIZIN VE VATANDAŞIMIZIN HEP YANINDA OLACAĞIZ

CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Kotan yaptığı açıklamada, “Bugün geldiğimiz noktada vatandaşın vermiş olduğu ekonomik savaş ve biz gençlerin yaşadığı gelecek kaygısı, Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri haline gelmiştir. Biz Cumhuriyet Halk Partisi gençleri olarak her zaman esnafımızın ve vatandaşımızın yanında olacağız. Nereye gidersek gidelim, nerede olursak olalım onların haklarını savunacağız” dedi. Başkan Kotan; CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözünü hatırlatarak; “Vatandaşın cebinden, boğazından alıp tefecilere para saçanlara artık bu millet oy vermeyecek. İlk seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi önderliğinde şahsın hükümetini tarihin derinliklerine yollayıp, sosyal devlet anlayışıyla güçlendirilmiş halkın iktidarını hep birlikte kuracağız” diye konuştu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar