ÇOCUKLAR ÇİZGİ FİLM KAHRAMANLARIYLA 23 NİSAN’I KUTLADI

ÇOCUKLAR ÇİZGİ FİLM KAHRAMANLARIYLA 23 NİSAN’I KUTLADI

Aydın’ın Söke ilçesinde bir inşaat firması 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında korona virüs tedbirleri nedeniyle evlerinden çıkamayan çocuklar için bir sürpriz hazırladı. Çizgi film kahramanları sokak sokak gezdi, çocuklar balkonlardan kahramanlarla buluştu, 23 Nisan coşkusu yaşadı.

Aydın’ın Söke ilçesinde hizmet veren My Life Yavuzlar İnşaat firması korona virüs salgını nedeniyle etkinliklerin iptal edildiği bir dönemde evlerinden çıkamayan çocuklara 23 Nisan coşkusu yaşattı. Şirket, ilk kez bayramlarını evlerinde kutlamaya hazırlanan sökeli çocuklara büyük sürprizler hazırladı. Söke’deki çocuklar için erken 23 Nisan kutlaması hazırlayan şirket, “herkes balkonlara” diyerek bayram coşkusunu yaşamaya davet etti.

Çocuklar için özel olarak hazırlanan ve içinde çizgi kahraman karakterlerinin yer aldığı 23 Nisan bayram korteji Söke’nin cadde ve sokaklarında dolaştı. Eğlence kortejini aileleriyle birlikte evlerinin balkonlarına çıkarak karşılayan çocuklar, evlerinde de olsa bayram coşkusunu yaşadı.

Ayrıca, masal kahramanı örümcek adam davul çaldı. Çocuklar büyük coşku yaşadı. Yavuzlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Melih Yavuz yaptığı açıklamada, “Şirket olarak sadece bugünü değil, gelecek kuşaklara karşı da sorumluluk taşıyoruz. Bu nedenle bu projeye büyük önem verdik. Uzun bir süredir evlerinden çıkamayan çocuklarımızın bayramlarını buruk kutlamalarını istemedik. Onların yüzlerini biraz olsun güldürebildiysek, neşelerine ortak olabildiysek ne mutlu bize” dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir