Covid-19’u Yenen İzmirli Hasta Doktorların Araştırmalarına Yardımcı Oluyor

Tüm dünyanın gözünün Covid-19 hastalığına çare olacak ilaç ve aşıya çevrildiği şu günlerde, kronik hastalıkları olmasına rağmen ateşi bile çıkmadan koronavirüs ile mücadelesinin kazananı olan 54 yaşındaki İzmirli Covid-19 hastası, tedavi edildiği hastanedeki doktorlar tarafından incelemeye alınarak, araştırmalara yardımcı oluyor. İşte detaylar...

Covid-19’u Yenen İzmirli Hasta Doktorların Araştırmalarına Yardımcı Oluyor

Tüm dünyanın gözünün Covid-19 hastalığına çare olacak ilaç ve aşıya çevrildiği şu günlerde, kronik hastalıkları olmasına rağmen ateşi bile çıkmadan koronavirüs ile mücadelesinin kazananı olan 54 yaşındaki İzmirli Covid-19 hastası, tedavi edildiği hastanedeki doktorlar tarafından incelemeye alınarak, araştırmalara yardımcı oluyor.

Covid-19 Virüsü İle Verdiği Mücadelenin Kazananı Olan Hasta Şu Açıklamalarda Bulundu

Bilim ve Sağlık Haber Ajansı’na konuşan hasta, “Kan sulandırıcı ilaç, nikotin sakızı ve burun spreyi kullanıyorum. Hastane rutin olarak kanımı alarak üzerimdeki araştırmalarını sürdürüyor. Çıkacak sonucun tüm covid-19 hastaları için şifa kaynağı olmasını dilerim” diye konuştu.

“Serviste tedavi gördüğüm süre boyunca ateşim bile çıkmadı”

İzmir’de bir eğitim ve araştırma hastanesinde tedavi gören hasta, “Serviste tedavi gördüğüm süre boyunca ateşim bile çıkmadı. Aslında kronik birçok hastalığım var. Tüm bu hastalıklara rağmen covid-19’u sağlık personelinin desteğiyle yenmeyi başardım. Taburcu olduktan sonra doktorlarımız benim hastalığı nasıl yendiğimle ilgili bir araştırma yürüteceklerini söyledi. Ben de seve seve kabul ettim. Hastalığa karşı daha etkin bir tedavi geliştirilmesinde az da olsa bir katkım olursa ülkem adına büyük mutluluk duyarım” diye konuştu.

 

Paylaş:

Covid-19’u Yenen İzmirli Hasta Doktorların Araştırmalarına Yardımcı Oluyor” için bir yorum yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar