Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir’de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İzmir İl Kongresi için bugün İzmir’e geliyor. Kongrenin gerçekleştirilmesinin ardından Erdoğan’ın, depremzedeler için yapılacak konutların temel atma törenine gitmesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir’de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün İzmir’e geliyor. Erdoğan’ın yoğun geçmesi planlanan İzmir programında ilk olarak AK Parti İzmir 7. Olağan Kongresi’ne katılacağı duyuruldu. Saat 12.00’da Halkapınar Spor Salonu’nda yapılacak kongrede, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin tek aday olması bekleniyor. Erdoğan’ın, kongreden sonra ise TOKİ tarafından Bayraklı ilçesinde yapılacak konutların temel atma töreninde bulunacağı ifade edildi. Temel atma töreni, İzmir’deki depremde evleri yıkılan depremzedelere verilmek üzere yapılan evler için yapılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın son olarak, Dokuz Eylül Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi’ne gitmesi bekleniyor. Erdoğan, Kültür Merkezi’nde yapılacak ‘Göç: Önümüzdeki Yirmi Yılın Projeksiyonu ve Ötesi’ konulu konferansa katılacak.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar