CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR!

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan korona virüs ile ilgili tedbirlerini eşgüdümlü çalışmalarla değerlendirdiklerini bildirdi.

Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Milletimizin hizmetinde mesaimiz devam ediyor. Tüm kurum ve kuruluşlarımızın çalışmalarını yakından takip ediyor, adımlarımızı eşgüdüm içerisinde atmayı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, Türkiye’nin korona virüsle mücadelesinin artarak devam ettiğini söyledi. Erdoğan sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, bakanlarla olan telekonferans görüşmelerinin görüntülerini paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile ilgili yaptığı değerlendirmede, okulların tatilinin uzayıp uzamamasının Bilim Kurulu kararı ile olmasını söyledi. Uzaktan eğitime ilişkin çalışmaları da değerlendiren Erdoğan, “İnşallah bu çalışma yöntemiyle geleceğe yönelik çok çok farklı bir sistemi de oluşturmuş, oturtmuş oluyoruz.” dedi.

ELEKTRİK VE DOĞAL GAZLA İLGİLİ KAPANMA İDDİALARI

 Erdoğan, elektrik ve doğal gazın kapanmasına ilişkin iddialarla ilgili de “Biz daha zor günler yaşadık, böyle bir şeye girmedik. Sosyal devlette de böyle bir adım atılamaz” ifadesini kullandı.

FAHİŞ FİYATLARA GEÇİT YOK

Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Okay ile yaptığı görüşmede ise “Özellikle ürünleri çok değişik kanallarla yurt dışına kaçıranlara bu işin hesabını sorarız. Biz tabi ülkemiz içinde de bu ürünleri fahiş fiyatlarla yurt içinde de fahiş fiyata satanlara da bu işin hesabını kesinlikle sorarız. Bunun da yasalarla biliyorsunuz yeri yoktur” dedi.


Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar