DEMİRGİL’DEN KURBAN MESAJI

Sivas Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı Yüksel Demirgil, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

DEMİRGİL’DEN KURBAN MESAJI

Başkan Demirgil yayınladığı mesajda, Kurban Bayramı´na bir kez daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydetti.

Demirgil, “Bayramlarımız birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu pekiştiren dayanışma ve paylaşma duygularını en üst düzeyde hissetmemize neden olan müstesna günlerimizdir. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Bayramlar yarınlara hayırlar taşıyan niyettir. Dini ve milli günlerimiz milletimizin birlik, beraberlik, barış ve huzur içerisinde yaşamasını sağlayan özel günlerdir” dedi.

Sivas halkının esnaf ve sanatkarlarının mübarek kurban bayramını kutlayan Başkan Demirgil, “Kurban Bayramı´nın tüm Sivaslı hemşerilerime, milletimize ve ülkemize iyilikler getirmesini diliyorum. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Sivaslı kardeşlerimin, ayrıca yurt içinde ve yurt dışındaki bütün hemşerilerimizin, aziz Türk milletinin, bütün İslam ve insanlık aleminin Mübarek Kurban Bayramlarını en samimi duygularımla kutluyorum”  dedi.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar