Deniz Feneri ve Önder’den Öğrencilere Test Kitabı Desteği…

Deniz feneri ve imam hatip mezunları derneği Önder Den imam hatip orta ve lise  8. ve 12 sınıflara sınava gireceklerinden dolayı konu anlatımlı test çözümlü kitaplar dağıtılmak üzere Uşak İmam hatipliler derneği tarafından okul müdürlerine dağıtılmak üzere teslim edildi.

Deniz Feneri ve Önder’den Öğrencilere Test Kitabı Desteği…

Deniz Feneri ve İmam Hatip Mezunları Derneği Önder Den imam hatip orta ve lise  8. ve 12 sınıflara sınava gireceklerinden dolayı konu anlatımlı test çözümlü kitaplar dağıtılmak üzere Uşak İmam hatipliler derneği tarafından okul müdürlerine dağıtılmak üzere teslim edildi.

Uşimder başkanı Harun Kara dağıtımda yaptığı açıklamada Önder genel merkezinin kendilerini arayarak etkinlikle ilgili bilgi verdiğini söyleyerek; “Bize gelen talebe olumlu yanıt verdik. Biz de imam hatip orta okullar 8. sınıf liseler 12 sınıfların sayılarını aldık genel merkeze bildirdik genel merkezde  deniz feneri derneğinin katkıları ile ilimize gönderdi bizde o kitapları okul müdürlerimize öğrencilere verilmesi hususunda dağıttık” açıklamalarında bulundu.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar