DENİZLİ PROTOKOLÜNDEN ‘EVİNDE KAL’ MESAJI

DENİZLİ PROTOKOLÜNDEN ‘EVİNDE KAL’ MESAJI

Dünyayı tehdit eden ve Türkiye’yi de etkileyen korona virüsü nedeniyle evlerinde kalan Denizli protokolü çektikleri videolarla vatandaşlara seslendi.  Denizli milletvekilleri ve belediye başkanları ‘Evde Kal Türkiye, ‘Evde Kal Denizli’ çağrısında bulundu.

Türkiye’de korona virüs tedbirleri devam ederken, Denizli milletvekilleri ve belediye başkanları, Sağlık Bakanlığı’nın çağrısına uyarak çalışmalarını evlerinden sürdürüyor. AK Parti Denizli Milletvekilleri; Şahin Tin, Ahmet Yıldız, Nilgün Ök, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik ve Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek evlerinde kalarak hem kendi hem de başkalarının sağlığını önemsiyorlar.

Her fırsatta vatandaşlara uyarılarda bulunan protokol üyeleri bu kez de EGE TV’ye özel birer video çekti. Evlerinden vatandaşlara seslenen milletvekilleri ve belediye başkanları ‘Evde Kal Türkiye’, ‘Evde Kal Denizli’ çağrısında bulundu. Vekillerin ve başkanların bu duyarlı davranışı sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar