DENİZLİ’DE 4 GÜNLÜK SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA HANGİ AKARYAKIT İSTASYONLARI VE OTO LASTİKÇİLER AÇIK?

DENİZLİ’DE 4 GÜNLÜK SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA HANGİ AKARYAKIT İSTASYONLARI VE OTO LASTİKÇİLER AÇIK?

Denizli’de 4 günlük sokağa çıkma yasağının ilan edilmesinin ardından sokağa çıkma istisnası bulunan kişilerin kullanabileceği nöbetçi akaryakıt istasyonları ve oto lastik tamirhaneleri belli oldu. 600 bin nüfuslu il merkezinde Merkezefendi’de 6 ve Pamukkale’de ise 7’şer istasyon ve tamirhane açık olacak.

Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edilen 4 günlük sokağa çıkma yasağı, 22 Nisan yani bugün saat 00.00 itibariyle başlıyor. 23-24-25 ve 26 Nisan günlerini kapsayan sokağa çıkma yasağı 26 Nisan Pazar günü saat 24 itibariyle sona erecek. 4 günlük yasak boyunca marketler 23 ve 24 Nisan’da 10 ile 14 saatleri arasında açık olacak ancak her aileden bir kişi yürüme mesafesindeki marketlerden alışverişini yapabilecek. Ramazan ayı nedeniyle vatandaşların zor duruma düşmemesi için yapılan bu adımların yanı sıra sokağa çıkma yasağına istisna olan kişiler için ise nöbetçi akaryakıt istasyonları ve oto lastik tamirhaneleri de belli oldu.

MERKEZEFENDİ’DE 6’ŞAR DÜKKAN AÇIK OLACAK

Nüfusa göre yapılan planlama kapsamında Merkezefendi’de 6 akaryakıt istasyonu ile 6 oto lastik tamirhanesi nöbet tutacak. Her gün farklı istasyonlar ve tamirhaneler bu nöbeti tutacak. İlçede yarın nöbetçi petrol istasyonları Başpet Petrol, İnan Petrol, Sadıkoğlu Petrol, Oluş Petrol, Sadık Total Petrol ve Zerpet Petrol olacak.

PAMUKKALE’DE 7 İSTASYON VE TAMİRHANE AÇIK OLACAK

Denizli’nin nüfus açısından en büyük ilçesi olan Pamukkale ilçesinde ise 7 akaryakıt istasyonu ve oto lastik tamirhanesi açık olacak. İlçede yarın Pamukkale Petrol, Çelikkol Petrol, Yanıklar Petrol, Ünlü petrol, Piramid Petrol, Olpet Petrol ve Akköylü Petrol açık olacak.

2 ilçede 4 gün boyunca hizmet verecek olan istasyonlar şu şekilde:

Paylaş:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp İhbar